0
Vienas iš mūsų meluoja
14.49 OutOfStock

Vienas iš mūsų meluoja

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Vienas iš mūsų meluoja

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786090138113

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„USA Today“ ir „New York Times“ bestseleris, „Buzzfeed“, „Entertainment Weekly“ ir kitų leidinių įvardinta kaip geriausia knyga jaunimui – „Vienas iš mūsų meluoja“ sujungia geriausias detektyvo ir jaunimui skirtų knygų savybes. Karen M. McManus skaitytojams pateikia nepamirštamą penkių paauglių istoriją.

Ar pajėgsite išspręsti paslaptingos žmogžudystės mįslę? Atidžiai įsiskaitykite ir galbūt jums pavyks.

Pirmadienio popietę penki vyresniųjųu klasių mokiniai paliekami po pamokų. Tarp jų daiktų surandami telefonai, kurie griežtai draudžiami mokykloje.

Penketas paliktųjų:
Bronvina, protingoji, tikisi įstoti į Jeilį, niekad nenusižengė nė vienai taisyklei;
Edė, gražioji, lyg iš šampūno reklamos nužengusi blondinė;
Neitas, blogiukas, linkęs nusikalsti, jau dabar stebimas policijos dėl narkotikų prekybos;
Kuperis, sportiškasis, beisbolo aikštelės pažiba, mergaičių susižavėjimo objektas;
Saimonas, atstumtasis, mokykloje nekenčiamos apkalbų programėlės autorius.

Iš klasės, kurioje jie susirinko, Saimonas niekada nebeišeis... Tyrėjai sako, kad jo mirtis nebuvo nelaimingas atsitikimas. Jis mirė pirmadienį, o antradienį programėlėje planavo paskelbti pikantiškų žinių apie kiekvieną iš likusio ketvertuko. Staiga kiekvienas jų tampa įtariamuoju. O gal kažkas juos „pakišo“?

Visi turi paslapčių. Tačiau kaip toli galima žengti, kad jos liktų apsaugotos?

Žurnalistės diplomą turinti rašytoja Karen M. McManus šiuo metu gyvena Masačusetso valstijoje. „Vienas iš mūsų meluoja“ – pirmoji autorės knyga, pelniusi jai tarptautinį pripažinimą ir sėkmę. Knyga išversta į keturiasdešimt kalbų, susilaukė tęsinio, pagal ją planuojama statyti filmą.

Debiutinę Karen M. McManus knygą išleidusios leidyklos redaktorė Kristina Marino sako, kad nors knyga primena garsius filmus, joje esama kažko autentiško: „Ši knyga paremta tikrove, tikru pasauliu. Jos veikėjai nėra Holivudo pažibos, o papasakota situacija tikrai gali įvykti“.

"Jei „Pusryčių klubas“ (angl. „The Breakfast Club“) ir „Liežuvautoja“ (angl. „Gossip Girl“) susilauktų kūdikio ir jį užaugintų Agata Christie, rezultatas būtų „Vienas iš mūsų meluoja“. Knygos autorė Karen M. McManus pradžioje nevengia naudotis herojų klišėmis – moksliukė, raumeningas gražuoliukas, princesė ir chuliganas. Tačiau pradėjusi pasakoti kiekvieno iš jų istoriją, aiškėja, kad žmonės ne visada yra tokie, kokie atrodo iš pirmo žvilgsnio.“
Common Sense Media

„McManus žino, kaip kurti įtampą, tačiau tikroji romano galia - veikėjų asmenybės. Autorė kiekvienam iš jų skiria itin daug dėmesio, beto, mėgsta šen bei ten paslėpti“ netikrų, dėmesį nukreipiančių detalių. Net Saimonas, istorijos auka, yra išsamiai atskleistas veikėjas – tai puiku, nes su juo susiduriame tik labai trumpam.“
Entertainment Weekly

Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu