0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vienas plius vienas (2-oji laida)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vienas plius vienas (2-oji laida)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vienas plius vienas (2-oji laida)" aprašymas

Vieniša mama. Viena chaotiška šeima. Vienas patrauklus nepažįstamasis. Viena netikėta istorija, kurią parašė į The New York Times bestselerių sąrašą įtraukto „Aš prieš tave“ romano autorė.

Du vaikus auginanti Džesė Tomas sukasi kaip išmanydama. Vis dėlto vienai verstis sunku. Nors taip elgtis nederėtų, kai kada tenka pavojingai rizikuoti. Mat paprasčiausiai nėra kitos išeities...

Talentinga Džesės dukra Tancė puikiai išmano matematiką, tačiau, nesulaukus pagalbos, jai veikiausiai niekada neišpuls proga sužibėti. O Nikis, paauglys posūnis, neįstengia savarankiškai pasipriešinti bendraamžiams priekabiautojams. Kartais Džesei atrodo, kad jų šeima beviltiškai grimzta į dugną...

Jų pasaulyje atsiranda Edas Nikolsas, kurio paties gyvenimas virtęs chaosu ir kuris bėga nuo tirštoje migloje skendinčios savo ateities. Bet jis nestokoja laisvo laiko. Žino, ką reiškia vienatvė. Ir nori padėti...

„Vienas plius vienas“ - tai įtraukianti, netradicinė romantiška knyga apie dvi pasimetusias sielas, kurios susitinka neįtikėtinomis aplinkybėmis.

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Jojo Moyes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136187

Parašykite atsiliepimą apie "Vienas plius vienas (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienas plius vienas (2-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Jojo Moyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jojo Moyes su knyga Vienas plius vienas (2-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienas plius vienas (2-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jojo Moyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienas plius vienas (2-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vienas plius vienas (2-oji laida)" perkama kartu