0

Vienas žydas dėl pavyzdžio

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vienas žydas dėl pavyzdžio

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789986343417

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vienas žydas dėl pavyzdžio" aprašymas

1942 metai: Europa liepsnoja, skęsta kraujyje. Šveicarijoje taip pat veikia tamsios jėgos. Mėsininkų mieste Pėjerne, „besivartančiame tuštybėje ir taukuose", bedarbystė kursto pagiežą ir įsisenėjusią neapykantą žydams. Aplink vietinį „gauleiterį" ir pastorių be parapijos telkiasi bukakakčiai revanšistai, susižavėję vokišku vyriškumu. Jie trokšta kraujo. Jiems reikia aukos. Dėl pavyzdžio. Tai bus galvijų pirklys Artūras Blochas.

Jacques Chessex (Žakas Šesė, 1934–2009) – garsus šveicarų rašytojas, pelnęs daugybę prestižinių premijų (tarp jų – ir Gonkūrų premiją). Šioje knygoje pasakojama istorija nutiko autoriaus gimtinėje Pėjerne, kai jam buvo aštuoneri metai. Žodžio meistras J. Chessex nupiešia tokį tikrovišką paveikslą, kad jis mus sujaudina ir sukrečia iki sielos gelmių.

Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė

Parašykite atsiliepimą apie "Vienas žydas dėl pavyzdžio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienas žydas dėl pavyzdžio, kurią skaitytojams dovanoja Jacques Chessex. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jacques Chessex su knyga Vienas žydas dėl pavyzdžio jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienas žydas dėl pavyzdžio patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jacques Chessex. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienas žydas dėl pavyzdžio palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vienas žydas dėl pavyzdžio" perkama kartu