0

Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,89 €*
Sutaupote: 0.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9789955256601

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila" aprašymas

Knygoje pateikiamos žinios apie aprangos dirbiniams taikomas apdailos operacijas. Aprangai skirti mezginiai dažniausiai mezgami iš medvilninių, vilnonių, lininių, šilkinių, cheminių bei mišrių pluoštų verpalų, vienagijų ar daugiagijų dirbtinių ar sintetinių siūlų, įvairių siūlų derinių. Mezginiai gali būti balinti, dažyti, marginti, numegzti iš dažytų siūlų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila, kurią skaitytojams dovanoja Rasa Treigienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Treigienė su knyga Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Treigienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vienetinių megztinių dirbinių, jų detalių ir kuponų apdaila" perkama kartu