⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" aprašymas

Ši unikali receptūrų knyga "Vieningas lietuviškų tautinių, firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys", gyvavusi prieš tris dešimtmečius, vėl sugrįžo, kad šiuolaikinis žmogus - studentas, moksleivis ar namų šeimininkė - susipažintų su maisto gaminimo receptūromis, kurias apskaičiavo ir paruošė maisto ruošimo profesionalai: maisto technologai, virtuvės šefai, virėjai ir kalkuliatoriai, remdamiesi senolių ir prosenių patirtimi nuo seniausių laikų.

Šios receptūros - pagrindas kurti naujas, atsižvelgiant į produktų cheminę ir energinę sudėtį, jų kiekius, kad maistas būtų subalansuotas, teiktų sveikatos ir žinotume, kiek jis kainuoja.

Knygoje "Vieningas lietuviškų tautinių, firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" susipažinsite su jau primiršta turtinga mūsų virtuvės receptų įvairove, kurios pagrindą sudaro vietoje užaugintos daržovės, vaisiai, mėsa.

Žinome, kaip sveikatai svarbu, kad kiekvieną dieną gautume visų mūsų kūnui reikalingų mikroelementų ir vitaminų kiekį. Svarbu ir tai, kad maistas, kurį valgome, būtų skanus, o tas skonis išgaunamas iš natūralių produktų. Tad šios receptūros - kelio į sveiką subalansuotą mitybą pradžia.
Kulinarijos receptūrų rinkinys yra skirtas kiekvienam, kuris nori gaminti. Šias receptūras parengė ir ištobulino maisto ruošimo profesionalai, remdamiesi senolių ir prosenių patirtimi nuo seniausių laikų. Knyga atskleidžia, kokia turtinga ir jau primiršta mūsų virtuvės receptų įvairovė, kurios pagrindą sudaro vietoje užauginti vaisiai, daržovės, grūdinės kultūros, pieno ir mėsos produktai,
Sužinosite, kaip gaminti skaniai, kad džiaugtųsi širdis ir kūnas, nenaudojant cheminių priedų.

Tikimės, kad knyga "Vieningas lietuviškų tautinių, firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" įkvėps eksperimentuoti, kurti naujas receptūras, atsižvelgiant į produktų cheminę ir energinę sudėtį, jų kiekius, kad maistas būtų subalansuotas, teiktų energijos ir sveikatos.


„Lietuviškų tautinių ir firminių tortų, pyragaičių, sausainių ir kitų miltinių kepinių receptūrų rinkinys“ ir „Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys“ - tai 100-mečio kulinarijos ir konditerijos knygos, kurių receptūras tobulino kone šimtą metų geriausi Lietuvos kulinarai, konditeriai ir virtuvės šefai. Tai knygos, kurių patiekalai kruopščiai parengti mitybos specialistų, išbandyti ir tik po to pateikti visuomenei. Dabar kaip tik rekomenduojama grįžti prie natūralios, kaip pateikta šiose knygose, subalansuotos mitybos. Neseniai fitoterapeutas Juozas Ruolia sakė, jei maitintumės, kaip prieš 30-50 metų, tai būtume žymiai sveikesni , nei dabar.Lietuvos kulinarijos biblija – puiki dovana!Yra daug knygų apie kulinariją su įmantriais paveikslėliais ir yra esminė knyga, kurią drąsiai galime vadinti Lietuvos kulinarijos biblija. Tai – „Vieningas lietuviškų tautinių, firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys“, kurio receptūras, remdamiesi mūsų protėvių patirtimi ir ilgais bandymais virtuvėje, paruošė maisto ruošimo profesionalai: technologai, šefai, virėjai ir kalkuliatoriai.

Šioje knygoje nerasite paveikslėlių, bei jei gaminsite pagal pateiktas receptūras, Jūsų patiekalai išeis turtingos maistinės sudėties, puikaus skonio ir verti fotografijos. Remdamiesi šios knygos receptūromis patys galite tapti kūrėjais: improvizuoti ir kurti naujus patiekalus. Tad ši knyga – lietuvių virtuvės esmių esmė – turėtų būti kiekvienos lietuvių šeimos namuose.     


  • Autorius: Birutė Rutkauskienė
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 520
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152067

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Birutė Rutkauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Rutkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vieningas lietuviškų tautinių firminių patiekalų ir kulinarijos gaminių receptūrų bei technologijos aprašymų rinkinys" perkama kartu