0

Vienintelė (tikra) meilė

Informacija

Vienintelė (tikra) meilė

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 348
  • ISBN ar kodas: 9786090305959

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vienintelė (tikra) meilė " aprašymas

Emai Bleir pasisekė sutikti tikrąją meilę dar mokykloje. Ji neabejojo, kad jiedviem su Džesu lemta gyventi kartu ilgai ir laimingai. Susituokę juodu mėgaujasi gyvenimu, keliauja po pasaulį ir naudojasi kiekviena proga patirti vis naujų nuotykių. Bet pirmųjų vestuvių metinių išvakarėse sraigtasparnis, kuriuo Džesas skrenda į komandiruotę, dingsta virš Ramiojo vandenyno.

Praradusi mylimą vyrą Ema pasijunta lyg netekusi dalies savęs. Ji sugrįžta į ramų gimtąjį miestą ir toliau mokosi gyventi viena, kol sutinka Semą. Ir vėl pamilsta, nors tai atrodė nebeįmanoma. Emai – tai tarsi antra galimybė būti laimingai.

Vieną dieną, kai Ema vakarieniauja su sužadėtiniu, suskamba jos mobilusis. Atsiliepusi ji išgirsta... Džeso balsą. Jis gyvas ir nekantrauja sugrįžti.

Dabar Ema turi vyrą ir sužadėtinį.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

Parašykite atsiliepimą apie "Vienintelė (tikra) meilė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vienintelė (tikra) meilė , kurią skaitytojams dovanoja Taylor Jenkins Reid. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Taylor Jenkins Reid su knyga Vienintelė (tikra) meilė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vienintelė (tikra) meilė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Taylor Jenkins Reid. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vienintelė (tikra) meilė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vienintelė (tikra) meilė " perkama kartu