BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis" aprašymas

„Rugsėjo 11-oji yra vienas svarbiausių įvykių JAV istorijoje. Garrettas M. Graffas reikšmingai praturtina mūsų žinias apie tos baisios dienos siaubą ir didvyriškumą. „Vienintelis lėktuvas danguje“ yra patikimas pasakojimas, parašytas atlikus išsamius tyrimus.“
PETERIS BERGENAS, CNN nacionalinio saugumo analitikas

Istorikas ir žurnalistas Garrettas M. Graffas knygoje „Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis“ pasakoja 9/11 dienos istoriją ją patyrusių žmonių žodžiais – taip, kaip ji buvo išgyventa. Remdamasis anksčiau niekada neskelbtais įrašais, neseniai išslaptintais dokumentais, autentiškais interviu ir beveik penkių šimtų valstybės pareigūnų, gelbėjimo tarnybų darbuotojų, įvykių liudininkų, žuvusiųjų draugų ir šeimos narių papasakotomis istorijomis G. M. Graffas piešia Rugsėjo 11-osios išpuolių paveikslą.

Tame paveiksle išvysime skirtinguose Šiaurinio bokšto aukštuose dirbančius tėvą ir sūnų, kurie per išpuolį atsidūrė priešingose smūgio zonos pusėse · į įvykio vietą skubantį ugniagesį, ieškantį Pasaulio prekybos centre dirbančios žmonos · telefonu su lėktuvo keleiviu bendravusią operatorę, kuri ištęsi žodį perduoti paskutinius jo žodžius šeimai · visų mylimą Niujorko priešgaisrinės apsaugos departamento kapelioną, kuris lieka įvykio vietoje, kad suteiktų paskutinį patepimą mirštantiesiems, bet žūva griuvus bokštams · ką tik žmonos netekusį vyrą, kuris pirmą kartą, jau kaip vienišas tėvas, iš lopšelio pasiima dukrelę.

„Nors nuo Rugsėjo 11-osios prabėgo daug metų, šioje knygoje labai betarpiškai papasakota istorija nepaprastai ryškiai atgaivina atmintyje tą dieną patirtą sukrėtimą ir primena, kokią įtaką ta diena turėjo tragiškai tolesnei istorijai.“
LAWRENCE’AS WRIGHTAS, rašytojas, žurnalistas

Garrettas M. Graffas yra žurnalistas ir istorikas, rašęs įvairiems leidiniams, tarp jų WIRED, Esquire, Rolling Stone ir The New York Times, taip pat dirbęs dviejų prestižiškiausių Vašingtono žurnalų – Washingtonian ir POLITICO Magazine – redaktoriumi. Tarp anksčiau išleistų G. M. Graffo knygų yra „The Threat Matrix: Inside Robert Mueller’s FBI“ ir nacionalinis bestseleris „Raven Rock“. Šiandien jis bendradarbiauja su WIRED ir CNN bei dirba prie Aspeno instituto kibernetinio saugumo ir technologijų programos. Gyvena Vermonte.


  • Pavadinimas originalo kalba: THE ONLY PLANE IN THE SKY
  • Autorius: Garrett Graff
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146286
  • Vertėjas: Eglė Podčašinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis", Garrett Graff. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Garrett Graff su knyga "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Garrett Graff. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vienintelis lėktuvas danguje. 9/11 diena, kai sustojo pasaulis" perkama kartu