0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vieno pavasario istorija

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-29 Aušra

Knyga labai įdomi, man patiko


2021-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vieno pavasario istorija" aprašymas

Tai pirmojoje autoriaus knygoje (“Kai mes mylėjome vienas kitą”, 1980) publikuota apysaka. Šis, antrasis, leidimas ne tik pataisytas, bet ir papildytas. Pakoreguotas siužetas, patikslinti dialogai, atsirado naujas – mokytojo Žarckaus – paveikslas.

Kūrinio centre – sumanus paauglys, jautriai reaguojantis į tėvų nesutarimus, dramatinę įtampą šeimoje.

Vaizduodamas tėvų ir vaikų bei pedagogų ir mokinių tarpusavio santykius, rašytojas ironizuoja paiką suaugusiųjų gyvenimą, optimistiškai žvelgia į jaunus apysakos herojus, kurių paveikslai itin šviesių spalvų.

Žaismingas pasakojimas, autentiška kalba, dinamiškas veiksmas, humoras – esminiai šios, ne tik paauglių auditorijai adresuotos, knygos bruožai.2021-11-29

Knyga labai įdomi, man patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Vieno pavasario istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vieno pavasario istorija", kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Vieno pavasario istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vieno pavasario istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vieno pavasario istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vieno pavasario istorija" perkama kartu