0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienui vienas

2.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 17.00 € (74%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-15 RT

Protingas žmogus, gerai parašyta knyga. Bet manau tik tiems, kas renka žymių žmonių biografijas. Juk tai jau sena praeitis... Traukinys nuvažiavo, tai ką jau ten skaityti.

Vienui vienas


2021-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vienui vienas" aprašymas

Michailo Gorbačiovo knyga "Vienui vienas" - tai prisiminimų ir apmąstymų knyga.Michailo Gorbačiovo politinė veikla vertinama prieštaringai – nuo beatodairiškų pagyrų Vakaruose iki visiško pasmerkimo Rusijoje. Tačiau, kad ir kokie būtų vertinimai, neabejotina, jog vienas garsiausių mūsų laikų politinių veikėjų, paskutinis SSRS vadovas, „perestroikos“ iniciatorius turėjo įtakos šiuolaikinės Europos, o kartu ir Lietuvos istorijai. Ši knyga unikali. Ji atsako į daugelį klausimų, susijusių su vadinamuoju Gorbačiovo fenomenu. Kaip paprastas valstiečių sūnus iš Stavropolio stepių, perkopęs visus partinės karjeros laiptelius užlipo ant pačios aukščiausios sovietinės hierarchijos pakopos? Kodėl ir kaip Gorbačiovas tapo vienu įtakingiausių XX a. pabaigos politikų? Kas, jo akimis žvelgiant, dėjosi vadinamojo Maskvos pučo metu? Kuo Gorbačiovas papirko Vakarus?


Taip pat, pasak laikraščio Novaja gazeta redaktoriaus Dmitrijaus Muratovo, ši knyga labai asmeniška. Joje prieštaringasis politikas atskleidžia savo, kaip abejojančio, kenčiančio ir besidžiaugiančio žmogaus, veidą. Itin daug vietos, nevengiant net intymių detalių, skiriama mylimai žmonai Raisai. Buvęs SSRS lyderis atvirai pasakoja apie savo šeimą, senelius, tapusius Stalino teroro aukomis, kalba apie vaikystę karo apsuptyje, teisės studijas Maskvoje, santuoką, dukters gimimą ir pagaliau pasaulio galingojo karjerą.


Iš rusų k. vertė Irena Ramoškaitė

  • Autorius: Michailas Gorbačiovas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 616
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955236702

2021-02-16

Nieko sau "protingas" žmogus! Baku, Tbilisio, Vilniaus žudynių organizatorius, o "protingas" žmogus!

2021-02-15

Protingas žmogus, gerai parašyta knyga. Bet manau tik tiems, kas renka žymių žmonių biografijas. Juk tai jau sena praeitis... Traukinys nuvažiavo, tai ką jau ten skaityti.

2020-10-11

Šitas žmogus yra 1991 m. sausio 13 - osios žudynių organizatorius ir yra už jas atsakingas!

Parašykite atsiliepimą apie "Vienui vienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vienui vienas", kurią skaitytojams dovanoja Michailas Gorbačiovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michailas Gorbačiovas su knyga "Vienui vienas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vienui vienas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michailas Gorbačiovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vienui vienas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vienui vienas" perkama kartu