⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai" aprašymas

Šių dienų Bažnyčioje esama ne tik seksualinio, bet ir dvasinio išnaudojimo. Kartūzų generalinis prioras Dysmas de Lassus sulaužo tylą ir pasmerkia nepriimtiną religinių bendruomenių įkūrėjų, vyresniųjų ar jos narių – vyrų ir moterų – elgesį.

Remdamasis vienuolinio gyvenimo tradicija, teologinėmis žiniomis, analizuodamas psichologinio manipuliavimo metodus, autorius aptaria konkrečius būdus, kurie padės įvertinti dvasinių praktikų, bendruomenės vyresniųjų ar jos narių valdžios pavojus. Jis pateikia siūlymų, kaip suderinti asmens ir bendruomenės augimą, išlaikant pagarbą žmonėms ir Bažnyčios Tradicijai.

Knygos „Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai“ autorius Dysmas de Lassus – Kartūzų ordino generalinis prioras, turintis tvirtus monastinio gyvenimo tradicijos bei vienuolinio gyvenimo teologijos pagrindus.


  • Autorius: Dysmas de Lassus
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 362
  • Formatas: 14x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197396
  • Vertėjas: Nomeda Hofertaitė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Dysmas de Lassus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dysmas de Lassus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai" perkama kartu