0

Vienuolis

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Vienuolis

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786090401033

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Vienuolio Ambrozijaus reputacija nepriekaištinga, o pasiklausyti jo pamokslų susirenka minios žmonių iš viso Madrido. Ant vienuolyno slenksčio dar būdamas kūdikis paliktas ir vienuolių užaugintas Ambrozijus negailestingas visiems, kurie bent maža širdies dalimi nusižengia religinei moralei. Tačiau netrukus įvykiai pasisuka netikėta linkme. Ambrozijų sugundo ir su kūniškų geidulių malonumais supažindina jo mokinys – vienuoliu apsimetusi moteris Matilda.

Sužinojęs pirmosios nuodėmės skonį, Ambrozijus pajaučia nenumaldomą geismą nekaltai merginai Antonijai. Padedamas šėtoniškosios Matildos, Ambrozijus išduoda savo tikėjimą ir suvedžioja jauną merginą. Taip prasideda tragiškas ir šokiruojamai nuodėmingas vienuolio nuopuolis.
Nevaržoma aistra, seksualinė manija, keisčiausių kūno įgeidžių tenkinimas, kraujomaišos santykiai, žmogžudystės, korumpuoti dvasininkai, sugniuždytos moterys, įgaliojimus viršijanti inkvizicija – po vienuolyno stogu ir už jo ribų klesti blogis, pavergiantis net stipriausiai tikinčius ir paminantis jų dvasinius įsitikinimus.

1796 metais išleistas Matthew Lewiso kūrinys "Vienuolis" dėl įmantraus, painaus ir skandalingo siužeto, dvasininkų luomą menkinančių idėjų ir atviro erotizmo paliko nenuginčijamą žymę pasaulio literatūroje ir tapo vienu svarbiausių tų laikų gotikinių romanų, taip pat įkvėpė daugelį vėlesnių autorių, buvo perkeltas į teatro scenas bei kino ekranus.
2011 metais pasirodė režisieriaus Dominiko Mollo kino filmas "Vienuolis", kuriame pagrindinį vaidmenį atliko legendinis prancūzų aktorius Vincentas Casselis.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Tartėnienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu