⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-10-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" aprašymas

Monografijoje "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" kompleksiškai aptariamos ir nagrinėjamos viešojo valdymo ir jo tobulinimo problemos, poreikiai bei galimybės šiuolaikinėmis globalizacijos ir žinių visuomenės bei žinių ekonomikos kūrimo sąlygomis. Pagrindinis dėmesys skiriamas šiuolaikinei visuomenei ir jos gyvenimui reikšmingiems globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo procesams, šių procesų sukeliamiems iššūkiams viešajam valdymui, taip pat viešojo valdymo tobulinimo poreikiams. Nuodugniai aptariamos šiuolaikiniame viešajame sektoriuje bei šio sektoriaus organizacijose kylančios žmogiškųjų išteklių potencialo ugdymo ir valstybės tarnybos plėtojimo problemos, viešojo sektoriaus organizacijų veiklos tobulinimo galimybės, visų pirma naudojant šiuolaikines informacines technologijas, analizuojama marketingo praktika viešajame sektoriuje ir marketingo tobulinimo perspektyvos, atsižvelgiant į įvairias globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo aplinkybes.

Monografija "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" skirta įvairių socialinių mokslų akademiniams darbuotojams, viešojo valdymo, vadybos ir administravimo specialistams praktikams, taip pat įvairių plačiosios visuomenės sluoksnių atstovams. Knyga gali būti naudojama įvairiose vadybos profilio studijose, taip pat sprendžiant daugelį praktinio pobūdžio viešojo valdymo ir jo tobulinimo klausimų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Viešasis sektorius

Eugenijus Chlivickas, Borisas Melnikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Chlivickas, Borisas Melnikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešasis valdymas: aktualijos ir sprendimai globalizacijos ir žinių visuomenės kūrimo sąlygomis" perkama kartu