0

Pirkėjų atsiliepimai

Viešbučio personalo valdymo veiklos

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 28.69 SoldOut

Knygos "Viešbučio personalo valdymo veiklos" aprašymas

Viešbučių personalo valdymo politika formuoja naują požiūrį į personalą kaip potencialiai neribotą žmogiškąjį išteklių, galintį praplėsti šiuolaikinio verslo ribas. Parengti šią studijų knygą "Viešbučio personalo valdymo veiklos" paskatino nuolat didėjantys viešbučio personalo profesionalumo ir valdymo kokybės reikalavimai. Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausioms viešbučio personalo valdymo veikloms, aptariami pagrindiniai svetingumo industrijos iššūkiai, pateikiami esminiai personalo valdymo metodai.
Skiriama pirmos studijų pakopos rekreacijos ir turizmo, turizmo vadybos studijų programų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viešbučio personalo valdymo veiklos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Viešbučio personalo valdymo veiklos", Jolita Vveinhardt, Inga Staškevičiūtė-Butienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jolita Vveinhardt, Inga Staškevičiūtė-Butienė su knyga "Viešbučio personalo valdymo veiklos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viešbučio personalo valdymo veiklos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolita Vveinhardt, Inga Staškevičiūtė-Butienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viešbučio personalo valdymo veiklos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viešbučio personalo valdymo veiklos" perkama kartu