0

Pirkėjų atsiliepimai

Viešbučių darbo organizavimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-11-24 Agne

Viskas, ką reikia žinoti apie viešbučių verslą!


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.37 SoldOut

Knygos "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai" aprašymas

Šiame leidinyje apibrėžiama svetingumo esmė, viešbučių paslaugos ir produkto ypatumai, apžvelgiama viešbučių atsiradimo istorija, šiuolaikinės tarptautinio viešbučių verslo vystymosi tendencijos ir valdymo formos, Lietuvos viešbučių teisinis reglamentavimas ir klasifikavimo sistema, aprašoma pagrindinių viešbučio padalinių veikla.
Sis leidinys skirtas Viesbuciu administravimo bei Turizmo vadybos specialybiu studentams bei specialistams, dirbantiems viesbuciu ir turizmo versle.


Kiti taip pat domėjosi


2010-11-24

Viskas, ką reikia žinoti apie viešbučių verslą!

Parašykite atsiliepimą apie "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai", Amelija Rudenko-Navickienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Amelija Rudenko-Navickienė su knyga "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Amelija Rudenko-Navickienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viešbučių darbo organizavimo pagrindai" perkama kartu