0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje" aprašymas

Knyga "Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje" praskleidžia sunkias prabangaus "Ritz" viešbučio pačioje Paryžiaus širdyje užuolaidas. O už jų – kino žvaigždės, garsūs rašytojai, amerikietės paveldėtojos, pleibojai ir princai.Coco Chanel leidžia laiką nacių šnipo Hanso von Dincklage‘o glėbyje, nes erdviuose apartamentuose neverta nerimauti dėl karo. Marlene Dietrich gundo ir vilioja Ernestą Hemingvėjų, nors jo santuoka su Martha Gellhorn dar nenutrūkusi, o pats garsusis rašytojas vaišina brangiu vynu ir pasakoja visiems, kas tik nori klausyti, kaip jis išlaisvino "Ritz". Kino žvaigždė Ingrid Bergman mėgaujasi svaiginančiomis naktimis su Robertu Capa, legendiniu žurnalo "Life" fotografu.Karo metu tai galėjo nutikti tik "Ritz" viešbutyje Paryžiuje – efektingame šlovės ir mados, nelegalių verslų ir šnipinėjimo intrigų pasaulyje, kur aistra susidūrė su žiaurumu ir baime, kur buvo kuriama stulbinanti gyvenimo, mirties ir pavojingų ryšių istorija."Dabar Coco Chanel Paryžiuje liko viena. Karas siautė vos už šimto mylių nuo miesto, visur tvyrojo chaosas, tad ji nerimavo dėl meilužio saugumo ir norėjo sužinoti, kas jam nutiko. Tą savaitę ji įteikė jaunam vokiškai kalbančiam amerikiečių kareiviui kuprinę, prikimštą brangių "Chanel Nr. 5" buteliukų – kunkuliuojančioje juodojoje rinkoje tai buvo tikras turtas, vertas tiek aukso, kiek svėrė. Ji tiesiog paprašė, kad jis atsiųstų jai atviruką, jei artimiausiomis dienomis jam tektų apklausinėti vokiečius karo belaisvius ir jis rastų Hansą. Jam tereikėjo adresuoti raštelį Mademoiselle Chanel, Hotel Ritz, Paris. Visi žinojo, kaip ją rasti."Iš anglų kalbos vertė Jurga Brastavičiūtė


  • Autorius: Tilar J. Mazzeo
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094441646

Parašykite atsiliepimą apie "Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Tilar J. Mazzeo parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tilar J. Mazzeo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešbutis "Ritz". Meilė, mirtis ir išdavystė Paryžiuje" perkama kartu