0

Vieši Seimo ryšiai su visuomene

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 2,19 €
Kaina knygyne: 3,19 €*
Sutaupote: 1.00 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vieši Seimo ryšiai su visuomene

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 388
  • ISBN ar kodas: 9786094592973

2020-10-31 2.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vieši Seimo ryšiai su visuomene" aprašymas

Monografijoje "Vieši Seimo ryšiai su visuomene", remiantis Lietuvos Seimo atveju, aptariami nacionalinio parlamento komunikacijos ypatumai: parlamentinės informacijos rengimo ir sklaidos aplinkybės, problematika, vaidmuo. Autorius suteikia sisteminiams parlamento ryšiams su visuomene plačios reikšmės, kadangi jie turi įtakos ugdant pilietiškumą, stiprinant demokratinius santykius, padeda suvokti parlamentarizmo idėją.
Knyga "Vieši Seimo ryšiai su visuomene" aprėpia daugiau kaip 20 metų parlamentinės raidos laikotarpį; tarp jų autoriui priklauso 9 metai patirties dirbus Seimo ryšių su visuomene skyriaus vadovu ir įgyvendinus parlamentinės komunikacijos sumanymus, kurių dalis šiandien jau palikti Seimo kanceliarijos archyve.
Knygos autorius, remdamasis ir tam tikromis teorinėmis įžvalgomis, išdėsto kritikos argumentų apie įvaizdžio teoriją, bandomą taikyti konstruojant visuomenės „pasitikėjimą“ parlamentu, atskleidžia valstybės valdžios ryšių su visuomene kontekstą, kuriam didžiausios įtakos turi informacijos politika, pateikia rekomendacijų bei išvadų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vieši Seimo ryšiai su visuomene"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vieši Seimo ryšiai su visuomene, kurią skaitytojams dovanoja Andrius Vaišnys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrius Vaišnys su knyga Vieši Seimo ryšiai su visuomene jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vieši Seimo ryšiai su visuomene patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrius Vaišnys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vieši Seimo ryšiai su visuomene palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vieši Seimo ryšiai su visuomene" perkama kartu