Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams

Kaina: 14,48 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 14.48 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams" aprašymas

Knyga „Viešnagė Vorynėje" - septintoji poeto, Jono Aisčio literatūros premijos laureato Jono Endrijaičio eilėraščių ir pasakaičių rinktinė vaikams apie šiuolaikinį berniuką Vyčiuką, jo vaikystės atradimus: vorus - iš vaizduotėje susikurtos pasakų šalies Vorynės, jų kaimynų - vabalų, gyvūnų, paukščių ir žuvų gyvenimus, pirmuosius vaiko įspūdžius prie jūros, mėgstamas pasakaites prieš miegą.

Eilėraščiai nuoširdūs, sklidini skaidraus ilgesio, betarpiško vaiko ryšio su gamta ir jį supančiu pasauliu.

Jonas Endrijaitis su savo kūryba yra žinomas, populiarus ir pripažintas mažųjų skaitytojų ir jų tėvelių, pristato savo knygas Lietuvos mokyklose ir bibliotekose, bendruomenėse.

Poeto tekstais dainas vaikams yra sukūrę kompozitoriai Laima Lapkauskaitė, Viktorija Kalpokaitė, Algirdas Klova.


  • Autorius: Jonas Endrijaitis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219135

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams", kurį pristato Jonas Endrijaitis. Siūlome ne tik išsamų "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Endrijaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Viešnagė Vorynėje. Eilėraščiai ir pasakaitės vaikams" perkama kartu