0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Viešoji kalba mokykloje


2021-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viešoji kalba mokykloje" aprašymas

Viešoji kalba mokykloje: sakytiniai ir rašytiniai tekstai, teksto analizė, žiniasklaidos pradmenys, reklama, viešieji ryšiai, taisyklingos kalbos pagrindai

Žinyne glaustai pateikiami svarbiausi su viešosios kalbos vartojimu mokykloje susiję dalykai: atskleidžiami sakytinių ir rašytinių tekstų bruožai, turinio, formos ir kalbinės raiškos ypatumai; supažindinama su pagrindiniais teksto tipais ir rūšimis pagal vartojimo tikslus; aptariamos teksto analizės sąvokos ir pamatiniai teksto suvokimo principai; aiškinamasi, kas yra žiniasklaida, apibūdinamos pagrindinės jos priemonės ir jų santykis su viešąja kalba; atskleidžiama reklamos esmė, jos manipuliavimo viešąja kalba ypatumai; pristatomos viešųjų ryšių sąvokos, parodomos viešųjų ryšių sąsajos su reklama ir žiniasklaida; pateikiami taisyklingos lietuvių kalbos pagrindai, apimantys morfologiją, sintaksę, rašybą, skyrybą ir bendrinės kalbos normas.

Žinynas skiriamas bendrojo lavinimo mokyklų V–XII klasių mokiniams.

Kalba gali ne tik padėti bendrauti, bet ir pažeisti žmogaus sielą. Todėl labai svarbu būti pasirengusiam atpažinti manipuliaciją ir atsispirti jos daromam poveikiui. Šioje knygoje kaip tik ir atskleidžiama manipuliacijos esmė, jos giluminiai verpetai, nejučia įtraukiantys nepatyrusį žmogų į savo pinkles.

Autoriai: Regina Koženiauskienė, Vida Marcišauskaitė, Bronius Dobrovolskis, Česlovas Navakauskas, Danguolė MikulėnienėParašykite atsiliepimą apie "Viešoji kalba mokykloje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viešoji kalba mokykloje, kurią skaitytojams dovanoja Regina Koženiauskienė, Vida Marcišauskaitė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Koženiauskienė, Vida Marcišauskaitė ir kt. su knyga Viešoji kalba mokykloje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viešoji kalba mokykloje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Koženiauskienė, Vida Marcišauskaitė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viešoji kalba mokykloje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viešoji kalba mokykloje" perkama kartu