0

Viešojo administravimo teorijos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viešojo administravimo teorijos

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9789955197225

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viešojo administravimo teorijos" aprašymas

Vadovėlyje "Viešojo administravimo teorijos" probleminiai viešojo administravimo klausimai aptariami teorinio diskurso raidos kontekste.

Vadovėlio struktūros pagrindas - viešojo administravimo mokslininkų, kurie įvairiais istoriniais laikotarpiais nagrinėjo viešojo administravimo problemas, idėjas, teorijas, koncepcijas, diskutavo tarpusavyje, veikla ir darbai. Vadovėlyje siekiama parodyti šių idėjų ir koncepcijų ryšį su viešojo administravimo praktika, istorine situacija. Nagrinėjamas amerikiečių, kontinentinės bei Vidurio ir Rytų Europos praktinis bei teorinis viešojo administravimo kontekstas.

Vadovėlis skirtas viešojo administravimo studentams, dėstytojams ir visiems, besidomintiems viešojo sektoriaus veiklos problematika, taip pat viešojo valdymo praktikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Viešojo administravimo teorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viešojo administravimo teorijos, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Jolanta Urbanovič, Vainius Smalskys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Jolanta Urbanovič, Vainius Smalskys su knyga Viešojo administravimo teorijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viešojo administravimo teorijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Jolanta Urbanovič, Vainius Smalskys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viešojo administravimo teorijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viešojo administravimo teorijos" perkama kartu