0

Viešojo sektoriaus apskaita (CD)

Informacija

Viešojo sektoriaus apskaita (CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viešojo sektoriaus apskaita (CD)" aprašymas
Mokymo priemonė, parengta vadovaujantis Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartais, skirta kolegijų finansų ir buhalterinės apskaitos studijų programų studentams, studijuojantiems viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės dalyką.

Parašykite atsiliepimą apie "Viešojo sektoriaus apskaita (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viešojo sektoriaus apskaita (CD), kurią skaitytojams dovanoja Birutė Balčytienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Birutė Balčytienė su knyga Viešojo sektoriaus apskaita (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viešojo sektoriaus apskaita (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Balčytienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viešojo sektoriaus apskaita (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viešojo sektoriaus apskaita (CD)" perkama kartu