Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai

Kaina: 15,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 15.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai" aprašymas

Mokomoji knyga „Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai" ir skirta atskleisti viešojo sektoriaus apskaitos politiką ir biudžetinių įstaigų apskaitos ir finansinės atskaitomybės specifiką. Joje pateikiamos temos, pagrindinės sąvokos ir praktinės užduotys apie viešojo sektoriaus sudėtį ir funkcijas, apskaitos politiką, taip pat biudžetinių įstaigų apskaitos ir finansinių atskaitų sudarymo situacijos. Leidinys svarbus ne tik apskaitos, finansų, ekonomikos ir vadybos studijų krypčių studentams, bet ir įdomus apskaitininkams, buhalteriams ir visiems skaitytojams, siekiantiems praktiškai įtvirtinti savo apskaitos žinias.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Lina Dagilienė, Violeta Mykolaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Dagilienė, Violeta Mykolaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešojo sektoriaus apskaitos atvejai" perkama kartu