0

Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955284567

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas" aprašymas

Viešojo sektoriaus institucijų veiklos kokybė lemia valstybės socialinę ekonominę būklę, įvaizdį ir konkurencinius gebėjimus, galimybes naudotis pasaulio mokslo ir technologijų laimėjimais, politinių ir finansinių institucijų parama.XX amžiaus pradžiai būdingų transformacijų kontekste svarbi priemonė institucijų veiklos efektyvumui ir jų indėliui į socialinę ekonominę valstybės plėtrą didinti yra strateginis planavimas.Monografijoje jis traktuojamas kaip institucijų veiklos suderinamumo su jos aplinka galimybių nustatymo, panaudojimo ir plėtojimo sistema, jungianti tikslinės orientacijos formavimą, tokios orientacijos įgyvendinimo strateginių sprendimų rengimą, priėmimą ir jų įgyvendinimo planavimą, atsižvelgiant į institucijų aplinkos ir išteklių analizės bei vertinimo rezultatus.Monografijoje viešojo sektoriaus institucijų strateginio planavimo ciklas nagrinėjamas sisteminiu požiūriu, pradedant planavimo metodologijair baigiant siūlomų modelių bei metodų taikymui reikalinga intelektine sprendimų parama.
Monografija skirta stateginio valdymo akademinei auditorijai, taip pat viešojo valdymo institucijų vadovams ir specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Bivainis, Živilė Tunčikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Bivainis, Živilė Tunčikienė su knyga Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Bivainis, Živilė Tunčikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viešojo sektoriaus institucijų strateginis planavimas" perkama kartu