0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.79 SoldOut

Knygos "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" aprašymas

Studiją "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" sudaro šeši lygiaverčiai tarpusavyje logiškai susieti skyriai. Lietuvos viešųjų paslaugų iššūkiai, kuriant gerovės visuomenę, nagrinėjami nuosekliai, autorių pasirinkta eiga, pradedant viešųjų paslaugų sampratos sprendimais. Paskui pristatomos jungtinių paslaugų centrų steigimo ir plėtojimo galimybės, kurios detalizuojamos savivaldybių bendradarbiavimo kontekste. Pagrindus bendradarbiavimo svarbą, dėmesys koncentruojamas į šiuolaikinių technologijų aspektą teikiant viešąsias paslaugas ir viešųjų paslaugų rinkodaros būtinybę. Taigi studija leido atsakyti į probleminį klausimą ir, autorių nuomone, sukurti prielaidas tolesnei temos plėtotei.

Autorių įsitikinimu, ši studija "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" gali prisidėti prie viešojo sektoriaus postūmio veikti iniciatyviai, formuoti adekvačias ir sumanias valdymo struktūras, teikti kokybiškas paslaugas, efektyviai taikant „vieno langelio" principą, socialinę rinkodarą, naudojant valdysenos, bendradarbiavimo ir jungtinių viešųjų paslaugų teikimo centrų galimybes. Kai kas gali ginčyti, kad „vieno langelio" principas nėra jokia naujiena, tačiau dar negalime teigti, kad jis yra visuotinai jtvirtintas ir sklandžiai veikia vieša-jame sektoriuje. Todėl jo svarbos kuriant gerovės visuomenę ir teikiant viešąsias paslaugas pagrindimas yra reikšmingas. Kiti studijos autorių siūlymai yra iš esmės mažai gvildenti tokių posovietinio palikimo šalių kaip Lietuva viešojo valdymo ir viešųjų paslaugų teikimo kontekste.

Svarbu pabrėžti, kad studijoje nagrinėjami viešųjų paslaugų iššūkiai (kaip galimybės), kuriant Lietuvos gerovės visuomenę, nėra baigtiniai. Sąrašas gali būti pildomas ir tyrimai plėtojami, kadangi viešųjų paslaugų konceptas yra gana platus, apimantis daug ir jvairių pačių viešųjų paslaugų aspektų ir jų teikimo galimybių.Parašykite atsiliepimą apie "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Jaroslav Dvorak, Valentina Burkšienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Jaroslav Dvorak, Valentina Burkšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" perkama kartu