0

Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę

Internetu: 10,79 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9789955189480

2020-05-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Studiją "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" sudaro šeši lygiaverčiai tarpusavyje logiškai susieti skyriai. Lietuvos viešųjų paslaugų iššūkiai, kuriant gerovės visuomenę, nagrinėjami nuosekliai, autorių pasirinkta eiga, pradedant viešųjų paslaugų sampratos sprendimais. Paskui pristatomos jungtinių paslaugų centrų steigimo ir plėtojimo galimybės, kurios detalizuojamos savivaldybių bendradarbiavimo kontekste. Pagrindus bendradarbiavimo svarbą, dėmesys koncentruojamas į šiuolaikinių technologijų aspektą teikiant viešąsias paslaugas ir viešųjų paslaugų rinkodaros būtinybę. Taigi studija leido atsakyti į probleminį klausimą ir, autorių nuomone, sukurti prielaidas tolesnei temos plėtotei.

Autorių įsitikinimu, ši studija "Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę" gali prisidėti prie viešojo sektoriaus postūmio veikti iniciatyviai, formuoti adekvačias ir sumanias valdymo struktūras, teikti kokybiškas paslaugas, efektyviai taikant „vieno langelio" principą, socialinę rinkodarą, naudojant valdysenos, bendradarbiavimo ir jungtinių viešųjų paslaugų teikimo centrų galimybes. Kai kas gali ginčyti, kad „vieno langelio" principas nėra jokia naujiena, tačiau dar negalime teigti, kad jis yra visuotinai jtvirtintas ir sklandžiai veikia vieša-jame sektoriuje. Todėl jo svarbos kuriant gerovės visuomenę ir teikiant viešąsias paslaugas pagrindimas yra reikšmingas. Kiti studijos autorių siūlymai yra iš esmės mažai gvildenti tokių posovietinio palikimo šalių kaip Lietuva viešojo valdymo ir viešųjų paslaugų teikimo kontekste.

Svarbu pabrėžti, kad studijoje nagrinėjami viešųjų paslaugų iššūkiai (kaip galimybės), kuriant Lietuvos gerovės visuomenę, nėra baigtiniai. Sąrašas gali būti pildomas ir tyrimai plėtojami, kadangi viešųjų paslaugų konceptas yra gana platus, apimantis daug ir jvairių pačių viešųjų paslaugų aspektų ir jų teikimo galimybių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu