0

Viesulo akis

  • Nuolaida knygai -75%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Viesulo akis

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955345572

2020-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Viesulo akis" aprašymas

Naujajame Zurabo Džavachišvilio, žinomo rašytojo, žurnalisto ir vertėjo, romane "Viesulo akis" žūtbūtinai susiduria kelios jėgos.
Tarptautinis teroristų tinklas, pasitelkęs vietinius radikalus, laikančius save tikraisiais Lietuvos patriotais, siekia savų tikslų. Juos demaskuoti ir išgelbėti vilniečius nuo ištisus miesto rajonus galinčių nušluoti sprogimų gali tik vienas žmogus. Tai – buvęs policijos, dabar saugos tarnybos, darbuotojas Saulius Totoraitis, pasitelkęs savo patirtį, gebėjimus ir sumaniąją medicinos seserį Godą.

"...Tau teko kada nors matyti viesulą iš viršaus? Na, bent jau nuotraukoje arba internete? Ar pastebėjai, kad viesulas visada turi vadinamąją akį, tašką pačiame viduryje? Man teko būti viesulo akyje... Taigi ten visiška ramybė, štilis, šviečia saulė... Neįtikėtina... Būnant tame taške, sunku, beveik neįmanoma patikėti, kad netrukus viskas pasikeis, užslinks naktis, audra, uraganinis vėjas naikins viską tavo kelyje... Taip ir jūs – grožitės ramybe nepastebėdami, nenorėdami žinoti, kad esate viso labo viesulo akyje ir tuoj pateksite į mirtingą uraganą...
Aš išklausiau ugningos Achmado tirados, atsargiai, užsimerkdamas nuo veriančio skausmo, palingavau galvą: – Kodėl man tai sakai? Tvirtini, kad esi karys, o ne žudikas? Tuomet pulk kariuomenės dalinį arba Seimo rūmus, – ten priima sprendimus, siųsti ar nesiųsti kažkur savo kariuomenę. Bet kur tau, juk tai gali būti per daug keblu, pavojinga. Daug lengviau žudyti nekaltus žmones, tiesa?
– Kurie čia nekalti? – nustebo Achmadas, tačiau šįkart jis kalbėjo ramiai, turbūt jau buvo išleidęs garą. – Nekaltų nėra, ir tu pats tai žinai. Nustokite rinkti agresyvią, pataikaujančią agresoriams ir okupantams valdžią, tuomet būsite nekalti. Kitaip ir jums anksčiau ar vėliau teks iš arčiau pamatyti kraują, užuosti jo baisų kvapą, netekti giminių, artimųjų, savo namų ir, kas svarbiausia, nuolat jausti vis didėjančią, gyvulišką baimę būti išdraskytam į skutus. Mėgstate karą tik televizoriuje? Neišdegs: karas ateina į jūsų šalį, miestą, gatvę, namą..."

Parašykite atsiliepimą apie "Viesulo akis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viesulo akis, kurią skaitytojams dovanoja Zurabas Džavachišvilis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zurabas Džavachišvilis su knyga Viesulo akis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viesulo akis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zurabas Džavachišvilis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viesulo akis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viesulo akis" perkama kartu