0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą

Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" aprašymas

Trakų kraštas yra Pietryčių Lietuvoje, vadinamoje Vilnijoje. Šiame etnokultūriniame regione susiduria baltų ir slavų kultūros, čia gausu ir karaimų, totorių bei žydų palikimo. Knyga "Vietiniai. Nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" sukurta atrinkus tekstus ir nuotraukas iš gausybės lauko tyrimų medžiagos, surinktos lankantis Trakų krašto miestuose, miesteliuose, kaimuose ir vienkiemiuose.

Vietos gyventojai buvo prašomi pasidalyti pasakojimais iš savo gyvenimo, o knygoje skelbiamos tik atrinktos tų gyvenimo pasakojimų atkarpėlės. Jos tarsi trumpučiai XX a. istorijos teatro etiudai kalba apie tai, kas įvyko ar galėjo įvykti; apie tai, kuo gyventa ir kuo tikėta iki pat tos akimirkos, kai buvo papasakota dviem nepažįstamiesiems, „kaupiantiems atminties archyvą ateities kartoms“. Būtent taip būdavo pristatomas tyrimo tikslas šios knygos ir būsimų tyrimų herojais tapusiems žmonėms. Jų fotografiniai portretai atskleidžia, koks gražus yra gyvenimą pasakojantis ir metų gausa palaimintas žmogus.

Kiekvienas knygos "Vietiniai. Nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" portretas aprėpia du laiko matmenis: užfiksuotąją pasakojimo akimirką ir visą žmogaus gyvenimą. Kiekviename peizaže ar interjero atvaizde slepiasi mokinys ir mokytojas: mokosi tas, kas tiria ir klauso, o moko vietiniai – tie, kuriems žemė, medžiai, daržai ar daiktai priklauso vien todėl, kad jie kasdien būna šalia.Parašykite atsiliepimą apie "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Arūnas Baltėnas, Lina Leparskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Baltėnas, Lina Leparskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vietiniai: nepaprasta kelionė į Trakų kraštą" perkama kartu