⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vietos karta / Generation of the place

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.49 SoldOut

Knygos "Vietos karta / Generation of the place" aprašymas

Knyga "Vietos karta: atvaizdas, atmintis ir fikcija Baltijos šalyse / Generation of the place: image, memory and fiction in the Baltics" - tai vienos kartos menininkų, gimusių dešimtmetyje tarp 1970-ųjų ir 1980-ųjų vidurio, fotografijų albumas.
Visi jie yra iš Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos. Gimę Tarybų Sąjungoje, tačiau subrendę nepriklausomose valstybėse, kur sociokultūrinis peizažas keitėsi ypač greitai, jie mąsto vaizdais, kuria fikcijas ir įvaizdina atmintį labai skirtingai, tačiau kartu ir paraleliškai.

„Vietos karta“ – tai kartu ir metafora, apibūdinanti šią bendruomenę, susitinkančią per fotografijas, ir pareiškimas, teigiantis, kad šie menininkai mąsto apie savo gyvenamąją vietą. Apie fotografijas ir jų kontekstą čia esė rašo britų, latvių ir lietuvių kritikai. Knygos autoriai tyrinėja kaip menininkai reflektuoja sovietinę atmintį, dokumentinę fotografiją ir peizažiškumą.

Tai pirmoji knyga (lietuvių ir anklų k.) per šiuos dvidešimt metų tyrinėjanti Baltijos šalių kolektyvinę tapatybę ne tik tekstais, bet ir vaizdais.

  • Autorius: Vytautas Michelkevičius
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 214
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955834045

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vietos karta / Generation of the place"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vietos karta / Generation of the place", Vytautas Michelkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Michelkevičius su knyga "Vietos karta / Generation of the place" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vietos karta / Generation of the place" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Michelkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vietos karta / Generation of the place" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vietos karta / Generation of the place" perkama kartu