0

Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21,3x14,3, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786090104170

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims" aprašymas
Jei norite, kad kas nors pamestų dėl jūsų galvą...

Neverbalinės komunikacijos, socialinės manipuliacijos bei įtakos ekspertas Henrikas Feksėjus siūlo net 168 konkrečius patarimus, padėsiančius pasiekti geresnių rezultatų jaudinančiame socialiniame žaidime, kurį vadiname flirtu. Knygoje žaismingai aprašomas kelias nuo flirto iki pasimatymo, kurį, pasak autoriaus, sudaro trys etapai: potraukis, santykis ir gundymas. Čia nerasite nuvalkiotų „kabinimo“ frazių ir triukų. Didžioji knygos paslaptis – nusiteikimas ir pozityvus požiūris. Ir jeigu ši išmintis nebūtinai padės jums įsimylėti arba rasti Tą Vienintelį ar Vienintelę, tai tikrai padės smagiau jaustis beieškant ir įpūs pasitikėjimo savimi. Juk flirtuoti taip pat malonu, kaip ir būti drąsiam, žaviam, šiltam, draugiškam, seksualiam ir populiariam. Be to, geras flirtas suteikia malonumo ir kitiems.

Žvelkite į šią knygą, kaip į gerą draugą, diskretiškai šnabždantį jums į ausį patarimus didžiausio sutrikimo akimirkomis. Paties autoriaus žodžiais tariant: „Pasiimkite su savimi tris, keturis ar penkis naujus patarimus kiekvieną kartą, kai išeinate pro duris, ir pasaulis aplink jus taps toks nuostabus, koks dar niekad nebuvo.“

Parašykite atsiliepimą apie "Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims, kurią skaitytojams dovanoja Henrik Fexeus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrik Fexeus su knyga Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrik Fexeus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viliojimo menas. Patarimų gidas vyrams ir moterims" perkama kartu