0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-20 Džiugas

Nebloga, Patiko

Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.99 SoldOut
Knygos "Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas" aprašymas

Kokias paslaptis slepia seniausias pasaulyje kriptalo portalas?

Viljamas Ventonas nekantrauja sugrįžti į Posthumanistinių tyrimų institutą. Ten berniuko antrieji namai ir jiems vėl iškilo pavojus! Institutas pavirto kone kalėjimu: robotai sargybiniai seka kiekvieną žingsnį, o daugelis kandidatų išsiųsti namo. Viljamui nerimą kelia ir keista, šiurpi būtybė, kuri vis pastoja jam kelią...
Jis ryžtasi išsiaiškinti, koks pavojus gresia institutui, tačiau pirmiausia profesorius Benjaminas turi nustatyti, kodėl luridijaus akmuo Viljamui sukelia nekontroliuojamus priepuolius. Netrukus instituto vadovas ponas Gofmanas supranta, kad atėjo laikas atskleisti ilgai slėptą tiesą. Viljamo ir Iskijos laukia netikėtų pavojų kupina užduotis – piktiesiems niekšams užkirsti kelią link kriptalo portalo!

"Viljamas Ventonas" - populiariausias 2016 metų vaikų autorius Norvegijoje!

Iš norvegų kalbos vertė Justė Nepaitė


  • Autorius: Bobbie Peers
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239574

2021-01-20

Nebloga, Patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas, kurį parašė Bobbie Peers. Siūlome ne tik išsamų Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bobbie Peers. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Viljamas Ventonas 2. Kriptalo portalas" perkama kartu