0
5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-05-22

Informacija

Vilkas keičia spalvą

  • Leidėjas: Burokėlis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786099565033

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilkas keičia spalvą" aprašymasŠįryt Vilkas iš lovos išlipo ne ta koja. Jis nebenori būti juodas ir nusprendžia pakeisti spalvą. Tačiau pasirodo, kad tai padaryti nėra taip paprasta, kaip jis įsivaizdavo…Knygelė "Vilkas keičia spalvą" moko, kad save reikia priimti tokį, koks esi. Skaitydamas nuotaikingą istoriją vaikas išmoks pažinti spalvas ir savaitės dienas.


Antroji knyga apie Vilką - "Vilkas keliauja aplink pasaulį".


2009 metais Prancūzijos vaikų rašytoja Orianne Lallemand ir dailininkė Éléonore Thuillier sukūrė vaikiškų knygų personažą Vilką, kuris apsigyveno po „Auzou“ leidyklos stogu. Nuo to laiko Vilko nuotykiai prancūzų kalba jau aprašyti 11-oje istorijų. Pasileidęs į kelionę po pasaulį, Vilkas seniai peržengė gimtosios Prancūzijos sienas ir jau pasiekė 20 šalių, šios serijos knygelės išverstos į 16 kalbų.

Šių istorijų Vilkas - ne vienišas ir žiaurus žvėris, kuriuo gąsdinami vaikai. Jis gyvena Tolimajame miške ir yra visiškai nepiktas, netgi atvirkščiai - Vilkas draugiškas, simpatiškas ir mielas. Šiek tiek naivus, dėl to visuomet patenka į komiškas situacijas. Draugiškas, todėl jį visuomet lydi gerų draugų kompanija.Na, tiesą sakant, jis kiek bambeklis - tai vienintelis jo trūkumas.

Knygelių tikslas - linksminti vaikus, kartu padedant jiems augti ir mokytis: išmokti pažinti spalvas, savaitės dienas, pasaulio šalis, miestus, gyvūnus…


Iš prancūzų kalbos vertė Inga LiaubaitėKnygų komplektas "KOMPLEKTAS. Vilkas keičia spalvą + Vilkas keliauja aplink pasaulį"

2019-05-22

2017-01-29

Labai labai patiko si knygele- spalvinga, nuotaikinga, pamokanti. Butinai pirksime ir antra knygute

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkas keičia spalvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilkas keičia spalvą, kurią skaitytojams dovanoja Orianne Lallemand, Eléonore Thuillier. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Orianne Lallemand, Eléonore Thuillier su knyga Vilkas keičia spalvą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilkas keičia spalvą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Orianne Lallemand, Eléonore Thuillier. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilkas keičia spalvą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilkas keičia spalvą" perkama kartu