0
5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
2019-05-22

Informacija

Vilkas keičia spalvą

  • Leidėjas: Burokėlis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786099565033

Šiuo metu neparduodama

AprašymasŠįryt Vilkas iš lovos išlipo ne ta koja. Jis nebenori būti juodas ir nusprendžia pakeisti spalvą. Tačiau pasirodo, kad tai padaryti nėra taip paprasta, kaip jis įsivaizdavo…Knygelė "Vilkas keičia spalvą" moko, kad save reikia priimti tokį, koks esi. Skaitydamas nuotaikingą istoriją vaikas išmoks pažinti spalvas ir savaitės dienas.


Antroji knyga apie Vilką - "Vilkas keliauja aplink pasaulį".


2009 metais Prancūzijos vaikų rašytoja Orianne Lallemand ir dailininkė Éléonore Thuillier sukūrė vaikiškų knygų personažą Vilką, kuris apsigyveno po „Auzou“ leidyklos stogu. Nuo to laiko Vilko nuotykiai prancūzų kalba jau aprašyti 11-oje istorijų. Pasileidęs į kelionę po pasaulį, Vilkas seniai peržengė gimtosios Prancūzijos sienas ir jau pasiekė 20 šalių, šios serijos knygelės išverstos į 16 kalbų.

Šių istorijų Vilkas - ne vienišas ir žiaurus žvėris, kuriuo gąsdinami vaikai. Jis gyvena Tolimajame miške ir yra visiškai nepiktas, netgi atvirkščiai - Vilkas draugiškas, simpatiškas ir mielas. Šiek tiek naivus, dėl to visuomet patenka į komiškas situacijas. Draugiškas, todėl jį visuomet lydi gerų draugų kompanija.Na, tiesą sakant, jis kiek bambeklis - tai vienintelis jo trūkumas.

Knygelių tikslas - linksminti vaikus, kartu padedant jiems augti ir mokytis: išmokti pažinti spalvas, savaitės dienas, pasaulio šalis, miestus, gyvūnus…


Iš prancūzų kalbos vertė Inga LiaubaitėKnygų komplektas "KOMPLEKTAS. Vilkas keičia spalvą + Vilkas keliauja aplink pasaulį"

2019-05-22

2017-01-29 Vesta

Labai labai patiko si knygele- spalvinga, nuotaikinga, pamokanti. Butinai pirksime ir antra knygute

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu