0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilkas vienaakis (su CD)

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 12,81 €*
Sutaupote: 10.82 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vilkas vienaakis (su CD)


2021-05-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilkas vienaakis (su CD)" aprašymas

Švedijoje gyvenančio latvių poeto Jurgio Kronbergo (g. 1946 m.) eilėraščių ciklas "Vilkas Vienakis" atskira knyga pirmąkart išėjo Latvijoje 1996-aisiais. Už ją autorius pelnė Poezijos dienų (Dzejas dienas) apdovanojimą. Drauge su kompozitoriaus Kristapo Grasio muzika "Vilkas Vienakis", skaitomas autoriaus, kompaktinėmis plokštelėmis 2003 m. išleistas latviškai, 2004 m. – švediškai. Lietuviškojo leidimo kompaktinėje plokštelėje taip pat skamba K. Grasio muzika, eilėraščius skaito šią knygą į lietuvių kalbą išvertęs poetas Vladas Braziūnas. "Vilkas Vienakis" yra geriausiai tarptautinei auditorijai pažįstamas Jurgio Kronbergo kūrinys.

Latvių ir anglų kalba 2006 m. jį išleido Didžiosios Britanijos leidykla „Arc Publications“.

Ciklo eilėraščių skelbta airių, baltarusių, estų, katalonų, kinų, suomių, slovėnų, valų, vokiečių kalbomis. greitai visas ciklas pasirodys Armėnijoje, Čekijoje, Danijoje, Prancūzijoje ir Švedijoje.

Į naująjį "Vilko Vienakio" leidimą, išėjusį 2008 m. Rygoje, įdėta iki šiol neskelbtų eilėraščių. Dalis jų pateko ir į šį lietuvišką leidimą.

  • Autorius: Jurgis Kronbergs
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955734741

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkas vienaakis (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilkas vienaakis (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kronbergs. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kronbergs su knyga Vilkas vienaakis (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilkas vienaakis (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kronbergs. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilkas vienaakis (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilkas vienaakis (su CD)" perkama kartu