-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-03 Gintarė

Lengvai įtraukianti knyga. Rekomenduoju


2022-08-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga" aprašymas

„Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga“ - nepagražintas autobiografinis romanas - ilga berniuko kelionė nuo ankstyviausios vaikystės prisiminimų iki pilnametystės, kuomet laikmečio ir aplinkybių veikiamas susiformuoja kaip tikrasis HOMO SOVIETICUS...

Autoriaus alter ego - Rokas Valius, mažasis romantikas, svajotojas, o kartais avantiūristas, stačia galva neriantis į nesuskaičiuojamas nuotykių viliones. Rokas visa esybe tarsi sugeria epochos transliuojamą informaciją, uoliai mokosi nuolat susidurdamas su alkoholizmu, žiaurumu, melu ir suktybėmis.

Dėl skurdo, patyčių ir kasdienės kovos už išlikimą patiriama desperacija, kuri užvaldo protagonistą, ir jau sunku ką nors keisti.

„Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį“ - tai pirmoji planuojamos „VILKO VIENIŠIAUS" trilogijos knyga.

IŠTRAUKA

VILKAS VIENIŠIUS, prisiminimai apie ateitį

Kartą psichoterapeuto paklaustas, koks pats ankstyviausias mano vaikystės prisiminimas, atsakyti jam neskubėjau. Buvo kiek netikėta ir kažkodėl pasijaučiau nesaugus... Gal dėl to, kad psichoterapeutas buvo mano draugelis, o mūsų draugystė keistoka. Jaučiau, esu jam reikalingas tol, kol turtingas ir naudingas... Ne visada juo pasitikėjau.

Vis dėlto pagalvojęs papasakojau jam apie MEDĮ, didžiulį seną medį, į kurį aš kažkaip užsikeberiodavau... Tai buvo šimtametis ąžuolas, mano namai, mano slėptuvė ir mano svajonių saugotojas. Medis mokėjo saugoti paslaptis, jis daug žinojo... Tuomet man buvo gal ketveri. Nemokėjau nei skaityti, nei rašyti, tad ir žaidimai indėnais ar pėdsekiais tuomet man dar buvo negirdėti.

Tądien po pokalbio su psichoterapeutu vis neapleido mintis, kas buvo pirmiausia, kur ir kaip buvo? Ką gi prisimenu IŠ TIKRŲJŲ?

Ne iš karto, bet po mažą žingsnelį man pavyko nukeliauti į ketvirtuosius savo gyvenimo metus. Ir netikėtai sau pačiam pasirodė pirmasis vaikystės paveikslas - NUOGAS MOTERS KŪNAS. Šiltas, švelnus, kvepiantis, minkštas ir paslaptingas... Pamažu vaizdinys vis ryškėjo, radosi daugiau atspalvių ir aplinkybių. Darėsi vis įdomiau. Grimzdau vis gilyn, bandydamas pasiekti po devyniais užraktais paslėptus vaikystės prisiminimus. Užsikabinau ir jau nenorėjau sustoti. Negailėjau laiko ir taip įsitraukiau, kad pamažėle atgaivinau patirtą pažinimo džiaugsmą... Prisiminimai palengva dėliojosi į mozaiką ir jau radosi šioks toks ryšys tarp visų įvykių ir aplinkybių. Ne, aš nebandžiau fantazuoti, kurti istoriją ar pramaną. TAI BUVO SU MANIMI, TEN TIKRAI BUVAU AŠ.


  • Autorius: Romas Vainulevičius
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 444
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094546044

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-03

Lengvai įtraukianti knyga. Rekomenduoju

2021-12-02

Autentiška, lengvai skaitoma knyga, intriguojanti skaityti toliau, nenuspėjama sulig kiekvienu skyriumi.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga", Romas Vainulevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Vainulevičius su knyga "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Vainulevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilkas vienišius. Prisiminimai apie ateitį, pirmoji knyga" perkama kartu