0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilkė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-27 Julija

Labai patiko! Labai įdomi istorija!

Vilkė


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilkė" aprašymas

Ilva išgirsta, kaip nužudoma jos mama... Bet dabar ne laikas ašaroms ir savigailai. Mergaitė tiki, kad jos lemtis – atkeršyti ir apginti mamos vardą. Svetimame krašte laukia daug pavojų. Ar čia galima kuo nors pasitikėti? O gal geriau į išgyvenimo kelionę leistis vienai?

Ilva bebaimė. Ilva drąsi. Ilva ryžtinga. Ilva yra vikingė.
Ir ji pradeda kurti savo legendą.

Oda po truputį pasidengs šerkšnu, gūsingas vėjas įsivels į plaukus, kojos klimps į gilų sniegu nuklotą taką, sraunios upių dainos ir medžių raudos suvirpins mintis. Įkvėpk ir klausykis. Iš tikrųjų išgirsk drebančią žemę jojant žirgams, galimų priešų sukurtą laužą, pokalbius, artėjančios vilkų gaujos alsavimą.

Įsitaisyk patogiai, nes jaudinantis, nenuspėjamas ir įtemptas žygis prasideda.

866-aisiais metais Nortumbrijoje sudužo vikingų laivas, tačiau Ilva ir jos mama išsigelbėjo. Deja, džiaugsmas tęsiasi neilgai – mergaitė lieka vienui viena ir prisiekia žūtbūt atkeršyti žiauriam motinos žudikui. Juk ji tikra vikingė, ji privalo įvykdyti teisingumą, kad ir kokia būtų to kaina. Žiemos šalčiu alsuojanti, vilkų staugimo, pavojų ir kovų pilna kelionė prasideda. Nuotykių romanas „Vilkė“ skirtas vidutinio mokyklinio amžiaus moksleiviams, paaugliams ir suaugusiesiems, kuriuos domina viduramžiai, vikingai, vilkai ir įtraukiančios istorijos apie išgyvenimą laukinėje gamtoje.

Rašytojas Danas Smithas nuo mažens kartu su šeima nuolat keliavo po pasaulį, gyveno Afrikoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje. Vaikystę praleido ieškodamas nuotykių ir kurdamas istorijas, abu dalykus mėgsta iki šiol. Šiuo metu jis kartu su žmona ir dviem vaikais gyvena Niukasle, Jungtinėje Karalystėje.


  • Autorius: Dan Smith
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417276
  • Vertėjas: Inga Tuliševskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-04-27

Labai patiko! Labai įdomi istorija!

2021-04-07

Neabejoju, kad jaunesniems skaitytojams ši knyga bus ir puiki pažintis su vikingų kultūra, ir su skandinavų mitologija, ir drąsos bei ryžto kupinas nuotykis. Pagrindinė knygos veikėja – kokių trylikos metų Ilva (neapibrėžtas veikėjos amžius), susidurianti su didžiule neteisybe – vikingai nužudo jos motiną, o už tokį nusikaltimą privalo būti atkeršyta. Knyga tinkama tiek mergaitėms, tiek berniukams, nėra specifinių „mergaitiškų“ ar „berniukiškų“ linijų, kuriems knygose svarbus ne tik pats siužetas, bet ir vidiniai veikėjų pasauliai.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilkė, kurį parašė Dan Smith. Siūlome ne tik išsamų Vilkė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dan Smith. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilkė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilkė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilkė" perkama kartu