0

Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955063704

2020-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas" aprašymas

36 itin smagūs skvišių, slaimų ir išmaniojo plastilino projektai. Nustebinkite savo draugus magnetiniu slaimu, prajuokinkite orą gadinančiu išmaniuoju plastilinu arba nuskaidrinkite jų dieną vaivorykštės skvišiu. Mielų minkštų mėsainių, puraus vienaragio „pieno kokteilio“ projektai ir nuostabus tirpstantis senis besmegenis – čia kiekvienas ras ką nors sau. Taigi, pradėkime spaudyti!

Tessa Sillars-Povvell yra profesionali rankdarbių kūrėja, ji dirba televizijoje ir leidyboje, mokydama pasaulį, kaip pasigaminti nuostabių dalykų.

Autorė tiki, kad nėra nieko maloniau, kaip skatinti kūrybingumą ir įtikinti žmones patirti netvarką. Visada ieškanti naujausių visuotinį susižavėjimą keliančių rankdarbių, Tessa aistringai eksperimentuoja, išbandydama naujas medžiagas ir metodus bei kurdama projektus, kuriuos gali suprasti ir į juos įsitraukti kiekvienas, nepaisant įgūdžių lygio.
Mintyse planuodama ir nuolat pildydama savo rankdarbių spintą, Tessa visada mėgo kurti daiktus savo draugams ir šeimos nariams ir yra nepaprastai laiminga, galėdama šiomis idėjomis pasidalinti su jumis.
Tessa gyvena Londone, sujauktame name su kate, kurios vardas Rio.

Iš anglų kalbos vertė Dovilė Rudžianskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas, kurį parašė Tessa Sillars-Powell. Siūlome ne tik išsamų Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tessa Sillars-Powell. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Puikūs skvišiai, slaimai ir išmanusis plastilinas" perkama kartu