⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija

Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija" aprašymas

Būti vilkolakiu – labai smagu. Dolfas jau seniai tuo neabejoja. Bet kodėl Dolfas nebenori virsti vilku ir su nerimu laukia pilnaties? Turėjo nutikti kažkas baisaus.

APČY!

Iš nyderlandų kalbos vertė Rima DirsytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija", kurį pristato Paul van Loon. Siūlome ne tik išsamų "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paul van Loon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilkolakiukas Dolfas 11. Vilkolakių alergija" perkama kartu