0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilkų mergaitė

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vilkų mergaitė


2021-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilkų mergaitė" aprašymas

Knyga „Vilkų mergaitė“ – tai į klasikinius vaikų literatūros kūrinius besilygiuojantis anglų vaikų rašytojos Katherine Rundell pasakojimas apie drąsą, kovą ir nuotykius apsnigtuose Rusijos miškuose dvidešimtojo amžiaus pradžioje.


Feodora ir jos mama gyvena sniegu užverstuose Rusijos miškuose, name, pilname maisto ir židinių. Už dešimties minučių kelio esančios koplyčios griuvėsiuose gyvena vilkų gauja. Feodoros mama yra vilkų užkalbėtoja, o Feo šio meno dar tik mokosi.

Vilkų užkalbėtojas yra visiška priešingybė gyvūnų dresuotojui. Užkalbėtojas moko gyvūną kovoti už save, slėptis, bėgti ir saugotis žmonių.

Kai Rusijos kariuomenės žiaurumas ima kelti grėsmę Feo gyvybei, ji neturi kitos išeities – tik bėgti. „Vilkų užkalbėtoja“ – tai istorija apie pasipriešinimą, kovą, apie sugebėjimą apginti tai, kuo tiki ir ką myli. Ir, žinoma, tai istorija apie vilkus.


„Triumfas! Įdomi, jaudinanti, labai originali, žiauri ir visiškai įtikinama istorija.“


Philip Pullman, rašytojas, knygų „Laikrodžio širdis“, „Auksinis kompasas“ autorius


„Labiausiai jaudinantis romanas vaikams per visą dešimtmetį. K. Rundell yra Philipo Pullmano kategorijos istorijų pasakojimo meistrė.“


Amanda Craig, The Independent


"Vilkų užkalbėtoja“ turi viską, tai tikrai įtraukianti knyga, gražiai parašyta, labai savita ir vis dėlto sukurianti tą jau pažįstamos, pripažintos klasikos jausmą.“


Jacqueline Wilson, rašytoja, knygų „Lilė nori būti viena“ ir „Bučinys“ autorė


Katherine Rundell (g. 1987 m.) – anglų vaikų rašytoja, lietuviškai yra išleista jos knyga „Stoglaipiai“, sulaukusi kritikų ir skaitytojų pripažinimo, pelniusi rašytojai nemažai apdovanojimų, knyga buvo įtraukta ir į trumpąjį Karnegio medalio apdovanojimų sąrašą.


K. Rundell gimė Kento mieste Anglijoje, gyveno Zimbabvėje, kur jos tėtis dirbo diplomatinį darbą. Kai Katherine Rundell buvo keturiolikos, šeima persikėlė į Briuselį. Rašytoja iki šiol prisimena, kokį kultūrinį šoką ji patyrė atvykusi į Belgiją, kur pirmą kartą susidūrė su europiečių paauglių kultūra - niekas čia nelaipiojo medžiais, nevaikščiojo basomis bei nerengė plaukiojimo varžybų, kaip ji tai darydavo Zimbabvėje.

Laisvalaikiu rašytoja mėgsta vaikščioti lynu, laipioti namų stogais ir daryti saulutes, nes „jos veikia panašiai kaip skaitymas – apverčia pasaulį aukštyn kojomis ir užgniaužia kvapą“.

Rašytoja yra Oksfordo universiteto Visų Šventųjų koledžo mokslinė bendradarbė. Pirmąją knygą išleido 2011 metais.


Iš anglų kalbos vertė Violeta Palčinskaitė

  • Autorius: Katherine Rundell
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415517

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkų mergaitė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vilkų mergaitė, kurį parašė Katherine Rundell. Siūlome ne tik išsamų Vilkų mergaitė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katherine Rundell. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vilkų mergaitė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vilkų mergaitė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vilkų mergaitė" perkama kartu