0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 9.36 SoldOut
Knygos "Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga" aprašymas
Jaudinantis knygos „Nakties šešėlis“ tęsinys.
Atsipeikėjusi savo mirtinų priešų – Persekiotojų – būstinėje Kala Tor neabejoja, kad jos dienos suskaičiuotos. Tačiau Persekiotojai pasiūlo sudaryti sąjungą. Priėmusi šį siūlymą Kala gautų galimybę sunaikinti buvusius valdovus ir išgelbėti savo gaują bei Renė.
Bet ar verta dėl Renė rizikuoti gyvybe? Ar Šėjus su tuo taikstysis? Artėja valanda, kai Kala privalės pasirinkti, kieno pusėn stoti, ir nulemti savo pačios ir kitų likimą...
Kiek išbandymų gali ištverti meilė?
Ši knyga tai jausminga ir užburianti istorija apie uždraustą meilę, likimo vingius ir vilkolakius, įsitraukusius į amžiną raganių karą.
Trilogijos apie Nakties šešėlius veiksmas vyksta mūsų dienomis. Kala Tor su savo gauja įtraukiama į kovą tarp dviejų galingų raganių stovyklų, kurios jau daug šimtmečių yra iškasusios karo kirvį. Karo priežastys yra meilė ir išdavystė, todėl nekantrauju papasakoti šią sukrečiančią istoriją skaitytojams.

Andrea Cremer

  • Autorius: Andrea Cremer
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 21,3x14,5, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090106280

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Andrea Cremer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrea Cremer su knyga Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrea Cremer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilkų prakeiksmas. Ciklo "Nakties šešėlis" 2-oji knyga" perkama kartu