Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000" aprašymas

Sulankstytas. Mastelis 1:50 000. Vilniaus apylinkių keturių žemėlapių serijos antrasis žemėlapis. Visi žemėlapiai pasižymi detalia topografine ir nauja turistine informacija. Jie pritaikyti tiems, kurie savaitgaliais mėgsta pasižvalgyti po sostinės apylinkes automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis. Juo patogu naudotis vandens turistams. Žemėlapyje nurodyti beveik visi gamtos ir kultūros paveldo paminklai, esantys Vilniaus pašonėje. Žymiausios ir gausiausiai lankomos vietos yra pažymėtos žvaigždutėmis. Leidiniai iliustruoti nuotraukomis, schemomis, maketais ir piešiniais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Briedis
  • ISBN ar kodas: 4770787495608

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus apylinkės II. Žemėlapis 1:50000" perkama kartu