Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.99 SoldOut

Knygos "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" aprašymas

Vlado Drėmos archyvinis palikimas yra be galo gausus ir įdomus. Jį žymus dailės istorikas ir muziejininkas pradėjo kaupti dar 1941 metais ir uoliai rinko iki pat savo saulėlydžio bibliotekų rankraščių skyriuose, archyvuose, skaitydamas mokslinę literatūrą, susirašinėdamas ir bendradarbiaudamas su istorikais ir menotyrininkais.Iš jo sukauptos medžiagos, iš smulkiai ranka primargintų pageltusių lapų ir lapelių radosi "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" - didelis pluoštas archyvinių žinių apie Vilniaus bažnyčias, cerkves, koplyčias, vienuolynus ir ten esančias meno vertybes.


Ši archyvinė medžiaga skelbiama beveik netaisyta.

Įrašai daryti lietuvių, lotynų, lenkų (daugiausia), rusų, prancūzų, vokiečių kalbomis.


Sudarė Audronė Lėverienė, Arturas Mickevičius, Rita Mosiejienė


  • Autorius: Vladas Drėma
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 1048
  • Formatas: 21x27 cm, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955341475

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų", Vladas Drėma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladas Drėma su knyga "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Drėma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus bažnyčios: iš Vlado Drėmos archyvų" perkama kartu