0

Vilniaus bomberio išpažintis

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2019-04-19 Marius

Informacija

Vilniaus bomberio išpažintis

  • Leidėjas: Leidybos GRUPĖ
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786099550800

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Vilniaus bomberio išpažintis" - tai trečioji bestselerių apie Lietuvos mafiją autorius Dailius Dargis knyga, kurioje jis demonstruoja savo, kaip dokumentinių, kriminalinių romanų rašytojo, meistriškumą – pasakoja apie garsiausius XX amžiaus bomberius.

Kas tik nebuvo bomberiais... Tarp jų – net maištingasis Aleksandras Uljanovas, kurio sąmokslas visam likusiam gyvenimui įkvėpė žymiausią Rusijos revoliucionierių Vladimirą Leniną. Atrodo, kad nesėkmingai pasibaigęs teroristinis aktas, kuriame dalyvavo A. Uljanovas, ir paskatino istorinę Rusijos revoliuciją.


Šioje originalioje knygoje pasakojama apie ryškiausią Vilniaus bomberį ir išskirtinių gangsterių, vykdžiusių užsakytas žmogžudystes, krauju pažymėtą gyvenimą XX a. paskutinį dešimtmetį.

Vilniaus bomberiu vadinamas Valerijus Januškevičius, nuteistas 7 kartus iki gyvos galvos, bene vienintelis iš Lietuvos nusikaltėlių ryžosi sukrečiantiems liudijimams – už kiek, ką ir kokiais būdais „vertė”. Mechanikos įrenginių paslaptimis besižavintis vilnietis prisipažino, kad žudydamas žmones išskirtinai daug dėmesio skyrė žudymo įrankiams, o dabar jį vilioja galimybė išmokti dirbti visą pasaulį iš proto varančios kompanijos „Apple” kompiuteriu.


Knygos autorius įsirašęs keliasdešimt valandų V. Januškevičiaus ir kitų iki šiol gyvų svarbiausių bylos liudytojų pasakojimų, sulaukęs daugybės laiškų ir apdorojęs didžiulės apimties kriminalines bylas, knygą parašęs žurnalistas suvokė, kad laikė tikrą informacijos bombą savo rankose.


Dailiaus Dargio knygos Tikroji daktarų istorija naujausias 5 leidimas
2019-04-19

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu