Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė

Kaina: 17,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė" aprašymas

Ši knyga - tai gyva istorija. Skaitytojas įtraukiamas į Vilniaus gyvenimo šurmulį nuo pat pirmosios eilutės. Ketverių metų seimo ir Gegužės 3-iosios konstitucijos apibrėžtą tautos identitetą vilniečiams, J. Jasinskio vadovaujamiems, pavyko įteisinti pergale, bet nepavyko priešo apgulties atlaikyti. Ir po pralaimėto sukilimo, caro administracijai griaunant miesto gynybinę sieną ir vartus, gyvenimas vis dėlto kunkuliavo. Šalia sienos ir buvusių vartų, šalia karmelitų vienuolyno kūrėsi, gyveno ir dirbo pačių įvairiausių tautybių ir socialinių sluoksnių vilniečiai, įvairiausių cechų meistrai ir amatininkai. Rūdninkų gatvė visada knibždėte knibždėjo. Valdos buvo perkamos, paveldimos, parduodamos. Remiantis senaisiais dokumentais, visiškai aišku, kad visada buvo prestižo reikalas turėti šioje gatvėje savo valdą, nors išlaikyti ją niekada nebuvo paprasta - pastatai, kaip ir žmonės, reikalauja dėmesio, rūpesčio ir investicijų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė", Antanas Rimvydas Čaplinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Rimvydas Čaplinskas su knyga "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rimvydas Čaplinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus gatvių istorija. Valdovų kelias, 1 knyga. Rūdninkų gatvė" perkama kartu