Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 13.19 SoldOut

Knygos „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“ aprašymas

Knygoje spausdinami J.Vanago, vieno ir kartu su bendraautoriais, moksliniai straipsniai lietuvių ir anglų kalbomis, skelbti 1999-2006 m. moksliniuose ir kituose leidiniuose.Straipsniuose atsispindi Vilniaus ir Kauno dvimiesčio idėjos kelias į gyvenimą, pradedant urbanistine vizija, baigiant konkrečiaisšios idėjos įgyvendinimo siūlymais.Pateikiami svarūs argumentai, siekiant įrodyti Vilniaus ir Kauno urbanistinės jungties naudą abiem miestams ir visai šaliai.


  • Autorius: J. Vanagas
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986059968

Parašykite atsiliepimą apie „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

J. Vanagas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Vanagas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Vilniaus ir Kauno dvimiestis: idėja, samprata, vizija“ perkama kartu