0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.19 SoldOut

Knygos "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915" aprašymas

Ši monografija yra tikra naujiena - jos autorius atkuria daugiakalbės Vilniaus ankstyvojo modernizmo literatūros bendrąjį vaizdą. Iki šiol kieviena literatūros istorija - lietuvių, lenkų, žydų, baltarusių, rusų - dažniausiai tyrė tik savo tautines teritorijas. Autorius laikosi nuomonės, kad visos tautinės literatūros Vilniuje funkcionavo kaip sistemos sistemoje. Jam teko žvalgyti mažai kam žinomas sritis, ryškinti proceso kryptį ir asmenybes. Žinios apie to meto kultūros žmones ir jų kūrybos pavyzdžiai yra retenybė, kaip ir veikalo tema.


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915", kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Kvietkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Kvietkauskas su knyga "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Kvietkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus literatūrų kontrapunktai. Ankstyvasis modernizmas, 1904-1915" perkama kartu