0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai" aprašymas
-------------------------------------------------------------------------------- Knygos pagrindą sudaro unikalus 1636 m. Vilniaus miesto gyventojų ir jų namų surašymas, ruosiantis Vilniuje apgyvendinti valdovo Vladislovo Vazos dvarą. Iš viso aprašyta daugiau negu 700 dabartinio senamiesčio posesijų (namų būklė, gyvenamųjų patalpų skaičius, pagalbinės patalpos, priklausymas jurisdikcijoms ir panašiai) bei suminėti valdovo dvariškiai. Pagrindinis dėmesys studijoje skirtas tiems aspektams, kuriuos atskleidžia unikalus 1636 m. aprašymas. Tokio išsamaus senamiesčio vaizdo iš tikrųjų nėra jokiuose kituose šaltiniuose iki pat XIX a. pradžios. Studijoje smulkiau nagrinėti keli pagrindiniai klausimai: kaip atrodė senamiesčio namai XVII a. pirmoje pusėje, kas buvo jų savininkai, kokios jų profesijos ir ar dalyvavo miesto savivaldoje, kokios privilegijos leido miestiečiams išvengti svečių apgyvendinimo prievolės, kas keliaudavo su valdovo dvaru. Gretinant ir kitus XVII a. pirmosios pusės Vilniaus namų surašymus (1639 ir 1645 m.), knygoje gana išsamiai atskleidžiama, kaip užstatytas tuometinis miestas, kokie jo gyventojai.


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Paknys su knyga Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus miestas ir miestiečiai 1636 m.: namai, gyventojai, svečiai" perkama kartu