0

Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas)" aprašymas
Pirmą kartą Lietuvos istoriografijoje paskelbti Vilniaus pirklių žydų sąrašai 1801–1861 metais. Lietuvoje pirklių istorija nebuvo tyrinėta. Istorikai nagrinėjo tik atskirus pirklių istorijos socioekonominės veikos aspektus. Tačiau specialiai nekėlė klausimo, kaip formavosi ekonominių struktūrų veiklos teisinis pagrindas, kokia buvo verslo praktika. Taip pat nėra tyrinėtos tokios svarbios problemos kaip pirklių veiklos sąlygos, organizavimas ir raida, jų vaidmuo visuomenės gyvenime, ekonominis ir socialinis aktyvumas, nebandyta pažvelgti į pirklius kaip į visuomenės sluoksnį ir pan. Todėl šiai, istoriografijoje susidariusiai spragai užpildyti, būtina iš esmės pradėti naujus socioekonominės istorijos tyrimus XIX a. Lietuvoje, išskiriant vieną svarbiausių objektų – verslo žmonių (pirklių) istoriją.

Knygoje pateikta su pirklių ekonomine veikla susijusi informacija (duomenys apie pirklių įmonių veiklą, jų prekybos apyvartą, įmonių adresai) yra pravarti mokslininkams, tyrinėjantiems Lietuvos ekonomikos istoriją. Naujų žinių apie pagrindinį Vilniaus verslo žmonių sluoksnį XIX a. pirmojoje pusėje galės pasisemti ir tiesiog besidomintys Lietuvos istorija žmonės. Taip pat tikėtina, kad pirklių istorija sudomins dabartinės Lietuvos verslo sluoksnius, ir įtrauks juos į krašto istorijos pažinimo procesą.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas), kurią skaitytojams dovanoja Aelita Ambrulevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aelita Ambrulevičiūtė su knyga Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aelita Ambrulevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus pirkliai žydai 1801-1861 (sąrašas)" perkama kartu