0

Vilniaus pokeris

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus pokeris

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 526
  • ISBN ar kodas: 9789986161776

2021-02-28 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniaus pokeris" aprašymas

"Anuomet linksmai stebėjau, kaip „Vilniaus pokeris“ jaukia visus lig tol galiojusius lietuvių literatūros kriterijus bei standartus. O dar linksmiau stebėjau dėl tos knygos kilusį tamsybininkų bei davatkų siautulį."

"Iš esmės prozininkas privalo dirbti nuobodžiai kaip koks sargas. Minutė po minutės, valanda po valandos <...>. Aš esu iš tų žmonių, kurie sako atvirai, kad rašo ne jie. Rašau ne aš, kažkas rašo manimi."


Ričardas Gavelis


Ričardas Gavelis (1950–2002) – vienas ryškiausių postmodernizmo atstovų Lietuvoje. Prozininkas, dramaturgas, publicistas ir fizikas. Daugiau nei prieš dvidešimt penkerius metus išleistas "Vilniaus pokeris" sukėlė tikrą sprogimą Homo sovieticus, bevirstančio laisvu žmogumi, sąmonėje. Tai neabejotinai žymiausias Ričardo Gavelio kūrinys.


2009 m. romanas buvo išverstas į anglų kalbą ir išleistas JAV, kur sulaukė pripažinimo ir pateko į 25 geriausių verstinių metų knygų sąrašą.


"Vilniaus pokerio" leidėjas Prancūzijoje (2015 m.) šį romaną pristato kaip "galiausiai išverstą šiuolaikinės lietuvių literatūros šedevrą", o prancūzų literatūros apžvalgininkai ir tinklaraštininkai ne tik nešykšti jam tokių epitetų kaip "tobulas", "fantasmagoriškas", "genialus", bet ir lygina R. Gavelį su Kafka,  Céline’u, Joyce’u, Faulkneriu, Orwellu ir kitais pasaulyje pripažintais rašytojais.


Straipsnis savaitraštyje "Literatūra ir menas" - "Vytautas Bikulčius. „Vilniaus pokeris“ Prancūzijos kritikų akimis"

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus pokeris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus pokeris, kurią skaitytojams dovanoja Ričardas Gavelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ričardas Gavelis su knyga Vilniaus pokeris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus pokeris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ričardas Gavelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus pokeris palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus pokeris" perkama kartu