⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus pokeris

4.8
(13 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-20 Neringa

Knyga, kurią verta perskaityti ir atrasti Vilnių iš naujo.


2022-12-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus pokeris" aprašymas

"Anuomet linksmai stebėjau, kaip „Vilniaus pokeris“ jaukia visus lig tol galiojusius lietuvių literatūros kriterijus bei standartus. O dar linksmiau stebėjau dėl tos knygos kilusį tamsybininkų bei davatkų siautulį."

"Iš esmės prozininkas privalo dirbti nuobodžiai kaip koks sargas. Minutė po minutės, valanda po valandos <...>. Aš esu iš tų žmonių, kurie sako atvirai, kad rašo ne jie. Rašau ne aš, kažkas rašo manimi."


Ričardas Gavelis


Ričardas Gavelis (1950–2002) – vienas ryškiausių postmodernizmo atstovų Lietuvoje. Prozininkas, dramaturgas, publicistas ir fizikas. Daugiau nei prieš dvidešimt penkerius metus išleistas "Vilniaus pokeris" sukėlė tikrą sprogimą Homo sovieticus, bevirstančio laisvu žmogumi, sąmonėje. Tai neabejotinai žymiausias Ričardo Gavelio kūrinys.


2009 m. romanas buvo išverstas į anglų kalbą ir išleistas JAV, kur sulaukė pripažinimo ir pateko į 25 geriausių verstinių metų knygų sąrašą.


"Vilniaus pokerio" leidėjas Prancūzijoje (2015 m.) šį romaną pristato kaip "galiausiai išverstą šiuolaikinės lietuvių literatūros šedevrą", o prancūzų literatūros apžvalgininkai ir tinklaraštininkai ne tik nešykšti jam tokių epitetų kaip "tobulas", "fantasmagoriškas", "genialus", bet ir lygina R. Gavelį su Kafka,  Céline’u, Joyce’u, Faulkneriu, Orwellu ir kitais pasaulyje pripažintais rašytojais.  • Autorius: Ričardas Gavelis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 526
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986161776

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-20

Knyga, kurią verta perskaityti ir atrasti Vilnių iš naujo.

2021-07-02

2021-05-31

Na, nereikia stebėtis pesimizmu, turint omenyje, kada ši knyga parašyta ir apie kokį laikotarpį kalbama. Tuo metu, tik tokiu būdu galima buvo išreikšti kitonišką požiūrį, kitu atveju, ši knyga nebūti išvydusi saulės šviesos.

2021-05-30

Na, kaip ir daugeliui lietuviškų kūrinių pridera, figūruoja tamsesnė už tamsą tamsa, pesimizmas ir slogi nuotaika, bet skirtingai nuo daugumos, šis - turi šarmo ir jėgos, kuris tikrai dar kurį laiką veiks Jūsų mintis.

2021-05-27


Lietuviškasis Orwellas. Įtaigiai ir subtiliai parašyta. Neužteks tik lengvai puslapiais perbėgti, tokiu kūriniu reikia lėtai mėgautis, pagrindinės mintys slypi tarp eilučių.

2021-05-27

Malonus atradimas, labai įdomus rašymo stilius, ne dažnai skaitau lietuvių autorių kūrinius, bet šis tikrai vertas dėmesio.

2021-05-20

Viena reikšmingiausių lietuviškų knygų, be kurios neįsivazduoju Lietuvos literatūrinio paveldo.

2021-05-17

Dinamitas!!! Provokuoti reikia mokėti, Gavelis tą daro meistriškai.

2021-05-14

Tai buvo stiprus, provokuojantis ir gilus ekstravagantiškas romanas! Labai patiko.

2021-05-11

Knygos pasakojimas parodo labai tikslų vaizdą apie gyvenimą Sovietų Sąjungoje, kurį žmonės vis labiau romantizuoja...

2021-04-29

Reikėjo daug drąsos sovietinės santvarkos metu tokią knygą parašyti. Tiesa ne visada maloni, bet autorius labai subtiliai ją atskleidžia. Nebuvo lengva skaityti, bet tikrai įdomu.

2021-04-20

Drąsiai ir atvirai nagrinėjimi sovietinio Vilniaus vaizdai, to laikotarpio žmonės ir jų kasdienybė

2021-04-15

Aštri knyga. Ironiška, vietomis net brutaili. Apie to meto sovietinės santvarkos absurdą, priespaudos, vargo, abejingumo išvargintą žmogų. Sunkus, klampus tekstas, bet įtraukiantis.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus pokeris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilniaus pokeris", Ričardas Gavelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ričardas Gavelis su knyga "Vilniaus pokeris" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilniaus pokeris" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ričardas Gavelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilniaus pokeris" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilniaus pokeris" perkama kartu