⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai

Kaina: 24,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 24.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai" aprašymas

„Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai“ – tai žvilgsnis į šiandienę sostinę ir jos gyventojus. Knygoje ieškoma atsakymų į klausimus: kokios sostinės vizijos? Kokia šio miesto kolektyvinė atmintis? Kas slepiasi jo pasąmonėje? Daug dėmesio skiriama miesto miegamiesiems rajonams.

„Vilniaus sekretus“ sudaro pokalbiai apie Vilnių, vilniečių atsiminimai ir liudijimai, poetiniai tekstai, fotografijos ir sostinės paviršių atspaudai. Knyga gausiai iliustruota pastarųjų metų Vilniaus nuotraukomis.

Knygos sudarytoja Lina Laura Švedaitė, fotografas Denis Vėjas, dizainerė Jurga Juodytė.


  • Autorius: Lina Laura Švedaitė
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 19x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286229

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Lina Laura Švedaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Laura Švedaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai" perkama kartu