⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga

Kaina: 22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga" aprašymas

„Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga“ yra pati seniausia Vilniaus miesto metrikų knyga, kurią sudaro 111 numeruotų lapų su 2 818 jungtuvių įrašų (iš viso kiek daugiau nei vienuolika tūkstančių asmenų). Knygoje daug informacijos apie XVII a. pradžios vilniečius – apie jų socialinį statusą, profesiją, tautybę bei tarpusavio ryšius. Be įvairaus rango dvasininkų ir kitų bažnyčios tarnautojų, fiksuojami miesto valdžios elito atstovai ir kiti vilniečiai, kurie vertėsi amatais, prekiavo ar teikė įvairias reikalingas paslaugas (šaltinyje užfiksuota daugiau nei 100 skirtingų amatų, kuriais užsiėmė virš 900 žmonių), taip pat pasitaiko miesto socialiniame paribyje atsidūrusių vargšų – elgetų. Vilniaus Šv. Jono bažnyčioje tuokėsi ar buvo liudininkais ne tik vietos gyventojai, bet ir atvykėliai iš aplinkinių ar tolimesnių šalies vietovių bei svetimšaliai. Būta atvykėlių iš aplinkinių Vilniaus vietovių, taip pat iš kitų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalystės miestų. Be lietuvių, šaltinyje fiksuojami įvairių tautybių asmenys: lenkai, rusėnai, maskvėnai, vokiečiai, vengrai, čekai, čigonai, švedai, mazoviečiai, škotai, latviai, italai, totoriai, armėnai, turkai, čerkesai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Algimantas Kaminskas-Krinčius, Mindaugas Klovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Kaminskas-Krinčius, Mindaugas Klovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga" perkama kartu