0

Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 6.50 € (49%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • ISBN ar kodas: 9786094593406

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas" aprašymas

Šios prancūzų semiotiko, žymaus architektūros tyrinėtojo Manaro Hammado studijos "Vilniaus universitetas: semiotinis architektūros ir planų tyrimas" objektas – Vilniaus universiteto erdvė.

Semiotiškai analizuojamas sinkretinis korpusas (pastatai, techniniai planai, projektai), aptariami socialiniai atlikėjai (dėstytojai, studentai, techniniai darbuotojai) ir gamtinės aplinkos atlikėjai (šaltis, ugnis, darganos, senėjimas), atskleidžiama, kaip jų sąveika su vietove kuria prasmę.

Pasak šios knygos vertėjo iš prancūzų kalbos ir pratarmės autoriaus, VU Filologijos fakulteto A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centro profesoriaus habil. dr. Kęstučio Nastopkos, susitikęs su A. J. Greimu 1971 m. Urbino semiotikos stovykloje, M. Hammadas užsimojo kurti erdvės semiotiką: „Greimas šio sumanymo nesuprato: erdvė ir laikas jam tada atrodė tik veiksmo aplinkybės. Tačiau Hammadą domino ne tuščia erdvė, o reikšminė erdvės, žmonių ir daiktų sampyna. Tam, kad kasdieninė gyvenamojo miesto aplinka taptų semiotine kalba, reikėjo geografinio ir kultūrinio nuotolio – Japonijos, jo gimtosios Sirijos, antikinės Romos ir, žinoma, įvairių laikotarpių Prancūzijos erdvinių objektų tyrinėjimo. Vilniaus universiteto architektūrinio ansamblio semiotinė analizė pratęsia šią iškalbingų objektų virtinę.“

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūra

Manar Hammad parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Manar Hammad tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vilniaus universitetas. Semiotinis architektūros ir planų tyrimas" perkama kartu