TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vilniaus vardai II. Papildymų knyga

Kaina: 35,99 €
Kaina su kodu: 25,19 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 35.988 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga" aprašymas

„Vilniaus vardai II. Papildymų knyga“ - tai 2017 m. išleistos Tomo Venclovos enciklopedijos papildymų tomas. Jame poetas, intelektualas, Jeilio universiteto literatūros profesorius pristato asmenis, nepatekusius į ankstesnį tomą: mirusius po 2016 metų gruodžio 31-osios, taip pat daugybę kitų epochų veikėjų, gyvenusių ir dirbusių Vilniuje arba susijusių su mūsų sostine.

Knygos„Vilniaus vardai II. Papildymų knyga“ struktūra kaip ir ankstesnio leidimo, joje 10 skyrių: „Viduramžiai, „Renesansas, „Barokas“, „Nuopuolio ir reformų metai“, „Romantizmas“, „Caro priespaudos gadynė“, „Nepriklausomybės prieangyje“, „Ginčas dėl sostinės“, „Totalitarizmas“, „Laisvėjimas“; ypač gausūs du pastarieji.

Galioja ir kiti teksto sudarymo principai: asmuo turi būti virtęs Vilniaus paveldo dalimi, nors nebūtinai tiesiogiai su Vilniumi susijęs. Be to, į knygą įtrauktos tiek miestui nusipelniusios, tiek prastai pagarsėjusios asmenybės.

Kaip ir ankstesnis leidimas, knyga „Vilniaus vardai II. Papildymų knyga“ labai gausiai iliustruota.

Senojo Vilniaus pareigūnai, didikai, valstybės ir visuomenės veikėjai, valdovai, komunistai ir nacių kolaborantai, taip pat aukos ir gelbėtojai, pasipriešinimo dalyviai ir nepriklausomybės priešininkai, religiniai veikėjai, mąstytojai, menininkai, mokslininkai, medikai, verslininkai ir avantiūristai, nusikaltėliai ar keistuoliai — įvairių tikėjimų ir tautybių – biogramos suformuoja labai įdomią daugiakultūrio Vilniaus mozaiką.


  • Autorius: Tomas Venclova
  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955736912

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Tomas Venclova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Venclova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilniaus vardai II. Papildymų knyga" perkama kartu