0

Vilnius. A Baroque City

  • Leidėjas: E. Karpavičiaus leidykla
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9955965061

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vilnius. A Baroque City" aprašymas
Albumas anglų kalba.
Kaip baroko stilius įsitvirtino ir skleidėsi Vilniaus mieste? Kodėl baroko architektūra tapo lemtinga Vilniaus vaizdui ir įvaizdžiui? Ar šiandienos Vilniuje dar galime pajusti baroko dvasią?
Šis fotografijų albumas supažindina su Vilniaus baroko istorija, pristato žymiausius architektūros ir dailės paminklus, apmąsto baroko parafrazes vėlesniais laikais. Įvairiakilmis, daugiasluoksnis ir nevienalaikis Vilniaus barokas yra ir praeities liudytojas, ir miestelėnų siekių atspindys, ir priesakas vėlesnių laikų architektams. Daugiau nei 100 fotografijų iliustruota knyga kviečia keliauti senamiesčio gatvėmis, aplankyti priemiesčius ir pažvelgti į miestą iš paukščio skrydžio. Baroko paveldas pristatomas taip, kad praeities klodai taptų atpažįstami, suprantami ir aktualūs šiandienos žmogui.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilnius. A Baroque City"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilnius. A Baroque City, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Giedrė Mickūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Giedrė Mickūnaitė su knyga Vilnius. A Baroque City jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilnius. A Baroque City patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Giedrė Mickūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilnius. A Baroque City palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilnius. A Baroque City" perkama kartu